Záložky

Fallout: Revival online

Alternativní názvy: Fallout: Revival online

Fallout: Revival Online - browser-mystický žánr, post-apokalyptické téma. Pokud nejste již v prvním posadil hrát počítačové hry, pak byste měli být již obeznámeni s světoznámé hry - Fallout. Výrobci se zlepšily to, dělal zajímavý pokračování bojů pro fanoušky - Fallout: ". Regenerace" Revival Online, vědomě přeložen

Hra Fallout: Revival Online je snadno ovladatelný, takže můžete hrát nejen na počítači, ale i na telefonu. Protože všechno, co je dobré pro hru se nepředpokládá vrchovatá požadavky na systém. Potřebujete pouze

• průměrné parametry zařízení;

• dělá;

• připojení k internetu.

Fallout: Revival Online registrace není také vám hodně potíží. Brzy budete mít možnost, aby se tvar ve hře během hraní Fallout: Revival online. Doporučujeme vám zkontrolovat správnost poskytnutých osobních údajů, jako je například e-mailem. To vám odeslat aktualizaci a všechny důležité informace o hře.

Pokračovat

1. navštivte oficiální stránky hry Fallout: Revival online;

2. vyberte sekci - zaregistrujte;

3. zadejte své přihlašovací jméno;

4. vybrat podlahu, která vám ve shodě;

. 5. zadejte adresu vaší aktuální e-mailovou adresu,

6. myslet a zapište heslo, sestávající z ne méně než šest znaků, jsme ho nedoporučujeme používat nikde jinde;

7. klepněte na položku - registrujte se.

A pak se dostanete na konec ještě není zapomenuta město Water City - jediný přeživší z katastrofy, které se stalo všechno stejné. Zahrajte si online hru Fallout: Revival Online měly spíše opatrně. Protože v průběhu hry, můžete očekávat, že nebezpečí nejen z různých monster, ale také od stejných lidí, jako jste vy. Svět je plný lidí, kteří přežili, funky bytosti, které nemají nic přežít. Jsou bouří proti sobě o přežití - válka začíná. A vy jste účastníkem.

Ve Fallout: Revival online hra Budete nástupu do povolání, které si přejete. Vzhledem k tomu, schopnost zvolit třídu nebo závod není k dispozici. Tvůj život, peníze, já jsem závislá na volbě povolání, stejně jako v reálném životě. Můžete být: Pracovitý, Kuchař, Kovář, lékárník, agresivní bojovník, výzkumník nebo vedoucí. Město bylo obnoveno po jaderném výbuchu, tak tam jsou obytné domy a trhy, kde si můžete koupit vše, co potřebujete.

Možná, že hra Fallout: Revival online přítomnost může potěšit vás všechny žít pohodlně

• soukromé Cabanas,

• Obchody,

• trh;

• banka;

• lovecký den;

• aréna,

• a dokonce strip bar.

Ve hře si můžete zahrát Fallout: Revival online zdarma, ale některé z nezbytných prvků pro život budete muset koupit za skutečné peníze.

Grafika, dost dobré pro mysticismu a odpovídající hudební doprovod.

Již jste se rozhodli hrát? Pocit, že je vzhůru, jak na sobě speciální oblek konkrétní, ve kterém alespoň ukazuje rozdíl mezi mužem a ženou.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more