Záložky

Fallout 2

Alternativní názvy: Fallout 2

Fallout 2 - počítačová hra na hrdiny. Hra Fallout 2 je kult, hra, ve které si vývojáři podařilo ztělesnit nejlepší vlastnosti sloučeniny pro úspěšnou hru, že fanoušci by ji rozpoznat. Před vámi je opravdu skvělá hračka. Americká část naší planety, je potěšen svým výkonem v roce 1998. Ale obrovský ruský stát v ne-dávné 2008. Se dotýká předmětu, ve skutečnosti, které nemohou být zajímavé. Akce se uskuteční 80 roků po událostech hry Fallout.

Lze spustit a stáhnout Fallout 2, najdete na oficiálních stránkách hry. Ale tady považujeme za nutné Vás informovat, že pro lepší důvěru v hratelnosti, budete muset dokončit čtení tohoto přezkumu, a také zobrazit video - recenzi.

Máte hlavní Fallout 2 charakter - Elect. A rozhodl se vrátit do světa hledat předválečného umění GECK. Vžijte se do světa, ve kterém se právě nacházíte. Koneckonců, je to svět, post-nukleární válka, svět se proměnil v jeden souvislý pouště. To je daleko v 2241. Vaše město není ten, který spojuje přežili.

Elect vykonává Fallout 2 Úkoly - Úkoly, které vzniknou před ním, nebo kdo - to se jim s ním.

Sortiment Fallout 2 je vybaven obrovskou zbraň. S rezervou bez možnosti zničení. A nemyslete si, že je to tak jednoduché. Budete bojovat nejen proti lidem, ale proti mutované kopie, které jsou nejasné, lidé Toli Toli zvířat Wanamingos, vlkodlaci, krysy, Super Mutanti, drápy smrti, gekoni z obří mravenci Radscorpions urozených, masožravé rostliny a modlit nábožná .

Fighting'll vlastní proti automatizovaným počítačovým protivníkům bez pomoci přátel, protože hra je k dispozici pouze jako jediný.

Také máte více takových znaků:

• Sulik,

• Vic;

• Cass;

• Marcus;

• Myron,

• Skynet;

• Janet Lynette,

• Tandy;

• Harold;

• Frank Horrigan,

• Goris;

• Lenny.

Sulik - má spojení s duchy, se připojí Vyvolený. Zástupce divochů.

Vic - obchoduje v Klamant.

Cassie - vlastní bar mimo Vault.

Marcus - šerif Brocken Hills. Zástupce Super mutantů.

Myron - není bojovník, a lékařský génius.

Skynet - chránit vojenské základny. O lidském mozku, umělé intilekt základě.

Janet Lynette - hlavní město útočiště.

Tandy - NKR prezident.

Harold - zástupce vlkodlaky.

Frank Horrigan - hlavní protivník, super mutant.

Goris - Death Claw - albín výzkumník.

Lenny - gul - Doctor.

Hra Fallout 2 není žádná potíž v pasáži není hlavní věc, buďte opatrní. Trvá vám dlouho. ale pokud jste obeznámeni s triky, bude to rychle ubíhají.

Grafika zlepšila, ale stále ne tolik pozornost byla věnována tomu, jak v první části. Ale cítit krásu vývoji událostí, jak je to možné. Zvlášť, když doplněno vynikajícím soundtrackem.

Hra Fallout 2 ke stažení Můžete mít vždy čas. Hlavní odváží zemřít pro jejich přežívající kamarády v útulku. Vše je ve vašich rukou. Dobrá hra!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more