Záložky

Pohádkové ocas

Alternativní názvy: Pohádkový ocas

Game Fairy Tail - úžasná fantasy

Nenechte se unavit, že jste se ohromili vývojáři, kteří dokážou vymyslet kouzelné světy, oživit je pomocí divných bytostí, kouzel a přírodních prvků. Nucují je nejen k fungování, ale ik harmonickému vzájemnému ovlivňování: vytváření kontaktů, hádky a přátelství, dávání a vykonávání příkazů, někdy boj, někdy obchodování nebo růst něčeho.

Fantasy browser game Fairy Tail s režimem pro více hráčů je jedním z těchto výtvorů mistrů herního prostoru. Vyrábí se ve stylu anime, a to je další důvod, proč se na něj podíváme těmi, kteří nejsou lhostejní k hrdinům s velkými očima.

Váš povolení k pobytu

Obyvatelé království Fiore, které se nachází na západním poloostrově území Země, vás rádi vidí jako nového osadníka. Tady ve světě a přátelství žijí 17 miliónů kouzelníků, ale někdy existují kontroverzní body vedoucí ke rivalitě a konkurenci.

. Jejich hlavním úkolem je kouzelný obchod. Všechny stávající cechy a svobodné tvůrce podléhají magické radě, která kontroluje finance, vydává úkoly a posílí své pravomoci. Chcete-li hrát v pohádkové ocasní, musíte projít zkouškou a získat odhodlání.

První, nejjednodušší test bude Fairy Tail registrace:

  • E-mailová adresa
  • Password
  • Potvrzení hesla
  • Vytvořte účet

Nebo se přihlaste přes Odnoklassniki, VKontakte, Meil. ru, Fesbuk, se připojuje ke skupině hráčů, kteří se zajímají o hru. Když obdržíte svůj průkaz, pojmenujte své pohlaví a jméno a vyberte také schopnosti, které vás zajímají, aby se stala jednou ze čtyř tříd hrdinů:

  • Elemental kouzelník - dospělý sám, trochu stažený, ale účelný. Vlastní sílu čtyř prvků přírody.
  • Dračí vrah zná tajemství starověké magie a ví, jak bojovat s draky.
  • Kouzelník je užitečný v přezbrojení magie, když je potřeba čelit různým nepřátelům a nemá v předních řadách v útoku stejnou roli.
  • Summoner se nemůže chlubit fyzickou silou, ale naučil se řídit hvězdy a nyní vyzývá jejich sílu v bitvě.

Přečtěte si nové místo

Při výběru kouzelného charakteru reprezentovaného v mužských a ženských podobách je třeba vzít v úvahu, že s tím souvisí všechny následné události, vývoje a partneři.

Jediné, co se nemění, je neustálý rozvoj hrdiny díky aktivní účasti na životě města, plnění úkolů, hromadění vlastností a nových talentů. Budete potřebovat dobré vybavení a pravé přátele, užitečnější kouzla a spojence v případě nebezpečné situace.

Nikdo nezrušil měnu hry, pro kterou jsou zakoupeny užitečné artefakty a rozvoj talentů je urychlen, a proto ušetří krystaly s penězi ve velkých bitvách, malých úkolech a každodenním pobytem uvnitř iPlayer Fairy Tail.

Fill skóre pomůže oblékání, bitvě u obchodu, věž ráje, účast na které se podílí společnost dalších členů cechu. Po registraci projdete kurzy mladého kouzelníka a vyzkoušejte svou sílu v tréninkové bitvě, za kterou budete i nadále získávat motivační cenu.

Čím více studujete, tím širší máte příležitosti, ale nejpříjemnější je to, že nováčci obdrží povinné dárky pro první týden a každý den jsou významnější. Délka pobytu online je také poznamenán.

Vychází hladina dalšího objevu. Brzy budete moci začít hrdinu vybavit, vybrat zařízení v nabídce, pak bude k dispozici kouzlo, můžete vylepšit zbraně v kovárně, zvýšit jejich funkce a tlačítko "učit" vám umožní vycvičit své osobní vlastnosti.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more