Záložky

Glamour Factory

Alternativní názvy: Fabrika Glamura

Chcete se stát nejvíce stylový, módní a atraktivní? Pak se hra Glamour Factory on-line pro Vás! Po online hra Glamour Factory - jedinečná zdarma hry pro dívky usilující o milovníky úspěchu okouzlující životního stylu, ve kterém může každý vzít fascinující způsob, jak z obyčejné dívky Star kouzlo, které prokazují svůj talent a schopnosti.

Game Factory Glamour Online spojuje zajímavý svět a sociální síť pro komunikaci. Být středem pozornosti, komunikovat s jinými milovník módy, účastnit se soutěží a módní duely!

Aby bylo možné pokusit se stát se nejvíce stylové a módní, registraci do hry Glamour Factory.

Přihlásit Factory Glamour udělal: hra na stránce klikněte na tlačítko "Registrovat". Vyberte si svůj styl, níže zadejte svůj e-mail, heslo, v této hře, jméno jeho ženy, ukazují, datum narození a zemi a potvrzení licenční smlouvu, klepněte na tlačítko "Complete Registration". Gratulujeme, Glamour Factory je registrace dokončena!

V této hře budete muset k dosažení svých cílů (získat práci, nový účes, najít partnera pro strany, vytvořit svůj vlastní outfit), jak dokončit celou řadu zajímavých úkolů, které bude odemknout nové úrovně. Na tomto místě v úrovni hry 44, po nich, můžete dosáhnout závratných výšin módního světa. Ale hra neskončí, hratelnost je neustále aktualizován a nové vzrušující práce.

Zde, stejně jako v reálném životě - módy vyžaduje pozornost. Je třeba krmit, oblečeni, udržovat se v kondici, nezapomeňte na dobrou náladu, protože pokud se necítila šťastná, pak nemocný. Lepší postarat se o této době, nebo později, aby se i nadále hrát hry on-line Glamour Factory, bude muset dělat velké úsilí k nápravě situace.

Chcete-li zvládnout a hrát hry on-line Glamour Factory je velmi jednoduché. Originální a módní nové oblečení si můžete zakoupit v butiku, najít si práci, navštívit Personální agentura, dostat se do formy pomůže Fitness club, zvýšit intelektuální úroveň může být v knihovně, a pokud budete chtít tančit a seznámit s mužem, přišel do klubu.

Zlepšete svůj půvab se bude podílet na módní soubojích. Chcete-li Factory Glamour a hrát na výhru, budete lépe než ostatní potřebují drahé maškarní věci. Ale vyhrát ovlivňuje nejen svůj smysl pro styl a skvělé chuti, ale také ukazatele zdraví a štěstí módy.

Také budete mít možnost zúčastnit se soutěže krásy. Domů módy "Glamour Factory" je určena jednou týdně hlasováním ostatních účastníků. To je skvělá příležitost ukázat každému vašemu vkusu, fantazii a originalitu.

Mimo jiné, máte jedinečnou příležitost cítit se jako skutečný designér. Vytvořte různé módní doplňky pro soutěže, nejvíce zaslouží a talentovaný budou oceněny. Také, aby z vlastní stylový interiér, můžete také dostat cenu na příslušné soutěže.

Pořiďte si domácího mazlíčka, přinese vám radost a zvýšit své hodnocení. Ale nezapomeňte krmit, chodit a hrát si s ním.

A konečně, nejdůležitější - je komunikace! Během hry se můžete spřátelit s ostatními milovníky módy, kteří vás podpoří svými hlasy přehlídek a soutěží, zlepšit své hodnocení. Výměna názorů s přáteli, předvést svou práci a úspěchy.

Připojte se k nám a uvidíte, co on-line hra Fabrika Glamura umožňuje, aby se stal skutečným profesionálem v módním průmyslu.

Začněte hrát Glamour Factory a stát se opravdovou hvězdou!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more