Záložky

Vývoj

Alternativní názvy: Evoluce

Online hra Evolution - browser hra. Toto je jedinečná příležitost, jak se dostat do světa po katastrofě, k účasti na jeho oživení. Evolution online hra - nepřetržitý boj o nadvládu tří prvků. Každý, kdo je již dlouho známý dobra a zla, stejně jako neutrální síly, určené k udržení rovnováhy. Vývoj on-line vám dává možnost, aby se volby a stát se jednou ze stran. Připojit Evolution vám bude hra párty a otevřete dveře do neznámého světa budoucnosti. Tato hra je nastavena na výkonném serveru, a proto má velkou rychlost. Ale pokud budete chtít, můžete nainstalovat na svém počítači klienta část hry s cílem zajistit tok snížení dopravy. Business, jak se říká, spořivý. Evolution On-line registrace je k dispozici pro všechny a není složitá nebo problematický proces. Stačí zadat jméno vaší postavy, e-mailovou adresu, heslo (zopakujte to znovu), kód z obrázku a klikněte na Registrovat. Připojte se na vývoji hry se vám plnou obyvatele obrovský virtuální svět, kde každá z válčících stran bude lákají k němu. Uvědomte si, co je tvoje duše, a zkuste si vybrat svou cestu.

Evoluce online hra obsahuje několik scénářů pro charakter. Ti, kteří se snaží bojovat proti slávu, přímou cestu do arény. Je to tady, že velká bitva. S každou novou úrovní, budete se cítit o to více uspokojující a Estsilon hra je mnohem zajímavější, než výše uvedeném kroku na vaší drahocenné sláva mocného válečníka. Bojový systém hry je mimo běžných soubojů, skupiny, chaotické a smíšených bojů. Můžete se zúčastnit jednoduchých a koně bojů. Nicméně, ne každý je tak milující a krvelačných bojích pláče. Existují lidé, kteří sní o klidné měřené života. Evolution hra se staral o mírové občanů a poskytuje výběr z mnoha profesí. Pokud nechcete přemýšlet o válce, a mají jednu z nich a nic nebude bránit hlouběji do ekonomické aktivity. Díky akvizici licence, můžete se stát kouzelníkem, kovář, lékař, lesník, horník. Ale to není kompletní seznam povolání. Jo, a ještě jedna překvapení! Restless vzrušení pro fanoušky hry vytvořil bludiště turnaj. Váš vkus a smysl pro nebezpečí bublající krev v žilách? Prosím! Jděte tam!

Jakmile jste se rozhodli, aby se nativní způsob a charakter, ne kladivo neustále usilovat o zlepšení jejich výkonnosti. Když už mluvíme o charakteru. To může být buď muž nebo žena. Stejně jako standardní nebo unikátní. Ve hře jsou parametry, které charakterizují naši hrdinové instinkt, zručnost, sílu a trvanlivost.

Play Estsilon Budete v Oasis a přilehlých oblastí. Můžete si vybrat starý nebo nový shell náměstí. To je, jak vy sami chcete. Změna typu znaku se vyskytuje v dotazníku. Poloha v každém případě zůstávají stejné. Tam je aréna, banka, obchody provize státní a Exchange, kostel, domy Objednávky a mistři, půjčovna, mistři trhu, stojaté vody, hustý les, temné jeskyně, památník a turnaj bludiště. Samozřejmě, budete muset zjistit, co je co. Například banka - pramen devizových spoření, obchody určené pro kupování a prodávání různých věcí, a tak

Zahrajte si hru on-line Evolution bude snazší, pokud se můžeme chopit dostatečné množství zlata nebo uložit hru euro. Koneckonců, dávají možnost získat potřebné věci. K dispozici jsou sady věci: reg. věci, které jsou k dispozici v obchodech, se věci zlepšily s modifikátory, magie, zdroje a dárky. To jen není zahrnut v těchto souprav! Tento zbraně a brnění, a oděv, a artefakty a památky, a byliny, a řeka dary a další.

Vybavit potřebnými věcmi, nemusíte se cítit nepříjemně. Po tom všem z nich, nebo spíše jejich přítomnosti, hodně záleží. Jak si myslíte, že je možné úspěšně bojovat bez dobrého vybavení? Logicky, no. Takže se snaží, aby řádně a modifikátory vyzvednout věci.

Zahrajte si hru on-line můžete Estsilon s opravdovými přáteli, které najdete zde. Máte možnost vytvořit svůj vlastní řád nebo se připojit k již existující. Chcete-li to provést, stačí vybrat nejvhodnější pro vás.

Jistě oceníte výhody ve hře. Její barevné hra potěší vás, a soutěže konané správy přinese příjemné překvapení. Pokud něco není jasné, podpůrný personál je vždy užitečné a potřebné pomoci.

Hodně štěstí na vás, drazí tvůrci nového světa!

 

Vývoj on-line registrace