Záložky

Země zla

Alternativní názvy:

Evil Lands lze považovat za jedno z nejlepších RPG pro mobilní platformy, i když je umístěno jako MMORPG. Jedná se o velmi krásnou hru, určitě jednu z nejlepších z hlediska grafické kvality a efektů. Postavy jsou dobře namluvené, hudba je příjemná a nevtíravá. V této hře budete prozkoumávat otevřený svět, plnit úkoly a plnit questy sami nebo s ostatními hráči.

Před hraním Evil Lands si budete muset vybrat jednu ze tří tříd postav.

Na výběr jsou tři třídy:

  • Válečník
  • Mag
  • Assassin

Nemůžete si vybrat vzhled hrdiny, bohužel, editor postavy je omezen pouze na výběr třídy.

Dále si vyberte jednu ze tří oblastí na mapě a vydejte se za dobrodružstvím.

Jen vy rozhodujete, zda jste na straně dobra nebo zla. úkolů, které můžete splnit sami nebo ve společnosti ostatních hráčů. Když se během cesty setkáte s cizinci, kteří jsou vám nepřátelští, připojte se k bitvě a vítězství vám přinesou nemálo zkušenostních bodů.

Nezapomeň sbírat předměty, které shodili poražení nepřátelé. Vaše postava vybavuje zbraněmi a brněními lépe než těmi, které máte automaticky vybavené, jakmile je vezmete.

Pokud zemřeš, vzkřísíš se ve vesnici, která je výchozí při přesunu na vybrané místo. Na tomto místě můžete získat úkoly od místních obyvatel, někdy vedou k docela zajímavým úkolům.

Zde se také můžete setkat s dalšími hráči vaší frakce, jejich poloha je na mapě označena zelenými značkami. Máte možnost požádat někoho, aby vám pomohl s vaším úkolem tím, že se k vám připojí. Nebo si naopak pomozte, pokud se vás na to zeptají.

Pro komunikaci se spojenci frakce je k dispozici

Chat, pomocí kterého můžete navazovat nové známosti a přátele.

Prozkoumejte kobky a najděte tam velké poklady skryté pod ochranou stvoření temnoty. V každém dungeonu musíte porazit místního bosse, s čímž si budete sami poradit jen velmi těžko.

Svět je rozdělen do několika míst, k návštěvě některých z nich musíte dosáhnout určité úrovně. Pokud vaše úroveň ještě nestačí, nenechte se odradit, můžete splnit několik dalších úkolů, abyste nasbírali požadované množství zkušeností. Ale je tu možnost jít jinou cestou, putovat při hledání protivníků a získávat zkušenosti za jejich porážku.

Hra má vestavěný obchod. Za herní měnu, a to jsou krystaly, které je velmi obtížné získat a zlato, získáte možnost nakupovat užitečné předměty. Samozřejmě je můžete koupit za skutečné peníze, ale není to nutné, jakýkoli předmět lze získat tak jako tak, i když to zabere více času.

vývojářů pravidelně aktualizuje hru, vylepšují a opravují chyby. Navíc neustále přibývají nové questy, zbraně, brnění a další předměty.

Evil Lands si můžete zdarma stáhnout na Android kliknutím na odkaz na této stránce.

Začněte hrát hned teď, abyste ochránili magický svět před hordami temnoty, které na něj padly!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more