Záložky

Evropská válka 7: Středověk

Alternativní názvy:

Evropská válka 7: Středověká tahová strategie pro mobilní zařízení. Hra má dobrou grafiku, kvalitní hlasový projev a nevtíravou hudbu.

Hra se odehrává ve středověku. Vaším úkolem je dobýt evropský kontinent.

Než začnete, budete si moci vybrat jednu z frakcí:

  • Vikingové
  • Britů
  • Franks
  • Svatá říše římská

Každá frakce má své vlastní typy jednotek, silné a slabé stránky. Před výběrem si přečtěte popis.

Ve hře je více než sto různých kampaní. Mnohé z bitev jsou převzaty ze skutečné evropské historie. Výběrem jedné ze stran konfrontace můžete vidět, jak vše proběhlo, a dokonce se zúčastnit.

Hra je tahová. Během bitvy a při pohybu po mapě se vy a protivníci střídáte v chůzi. Každá jednotka může postoupit o určitý počet šestiúhelníkových polí najednou. Jak daleko můžete dojít, závisí na terénu a přítomnosti vegetace.

Naučení se interakci s rozhraním bude snadné díky tipům na začátku hry od vyškolených vývojářů.

Každá frakce má své vlastní generály. Toto jsou jednotlivci ze skutečného života, z nichž mnozí jsou zmíněni na stránkách historických knih. Každý z nich má ve svém arzenálu jedinečné dovednosti, které se budou hodit na bojišti.

Abyste dosáhli svých cílů, budete potřebovat:

  1. Postarejte se o dostatek zdrojů
  2. Vytvořte velkou a dobře vyzbrojenou armádu
  3. Vyvíjejte technologii k získání zbraní lepších než ty nepřátelské
  4. Vytvářejte aliance, abyste si usnadnili svůj úkol a nečelili silnému protivníkovi sami

Dokončení položek z tohoto seznamu vás přiblíží k vítězství.

Kromě hlavních úkolů vás zde čeká mnoho dalších zajímavých věcí. Například hledání velkých pokladů. Objev takového bohatství pomůže vyřešit problém zásobování armády na dlouhou dobu.

Je důležité nejen to, jaké meče nebo šavle vaši bojovníci používají, ale také dostupnost vybavení. Postavte si vikingské Drakkary, silná dělostřelecká díla a mnoho dalších vojenských vozidel a lodí. Možná právě to přinese vítězství.

Při plánování bitvy zvažte terén a vegetaci. Pokuste se přimět nepřátelské jednotky bojovat v pro ně nepříznivých podmínkách. Tímto způsobem lze porazit i větší armádu.

Ne všechny typy vojsk jsou stejně silné. Kromě obyčejných bojovníků jsou zde legendární jednotky. Jedná se především o rytířské řády. Ve vlastnostech výrazně převyšují běžné válečníky a jsou schopni ovlivnit výsledek bitvy.

European War 7: Medieval můžete hrát každý den po dlouhou dobu, aniž byste se nudili, protože je to jedna z nejlepších tahových strategických her dostupných na mobilních zařízeních.

European War 7: Medieval ke stažení zdarma na Android, můžete sledovat odkaz na této stránce.

Nainstalujte si hru a začněte hrát hned teď, abyste dobyli všechny země středověké Evropy a sami ovládli kontinent!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more