Záložky

Evropská válka 6: 1914

Alternativní názvy:

European War 6: 1914 je tahová strategie pro mobilní zařízení o událostech první světové války. Hra je vyrobena v klasickém stylu. Grafika připomíná deskové hry. Vše vypadá krásně, mapa je embosovaná. Hlasové hraní je provedeno v klasickém stylu. Hudba je v duchu tehdejší doby velmi energická, ale při dlouhém poslechu může unavovat. Pokud se tak stane, můžete hudbu jednoduše vypnout v nastavení.

první světová válka začala, když technologický pokrok učinil zásadní průlom. Objevilo se mnoho nového vybavení a vyvinuly se zbraně. Shodou okolností mnoho zemí právě v tu chvíli začalo bojovat o vliv v Evropě.

Vyberte si zemi, ve které budete hrát, a pokuste se ji dovést k vítězství v konfrontaci.

Aby byla vaše mise úspěšná, musíte na bitevním poli ukázat talent moudrého vůdce, talentovaného ekonoma a skutečného stratéga.

  • Postarej se o ekonomiku a zásobuj armádu
  • Vyvíjejte technologie a vytvářejte vojenské vybavení, které nepřátelé nemají
  • Zapojte se do diplomacie, je nemožné vyhrát tak rozsáhlý konflikt bez spolehlivých spojenců
  • Získejte slavné generály na svou stranu
  • Zničte nepřátelské jednotky na bojišti a obsaďte území

Toto je jen malý seznam, nemůže říct vše o hře.

Hints zanechaných vývojáři pomůže začátečníkům rychle si zvyknout na ovládání, zde to není složité a intuitivní.

tahů se provádí střídavě s nepřítelem jak během bitvy, tak při pohybu po mapě. Vzdálenost, kterou se jednotka může posunout v jednom tahu, je označena šestiúhelníkovými buňkami na mapě. Tato vzdálenost závisí na tom, o jakou jednotku se jedná a po jaké dráze se pohybuje. Pokud se jedná o silnici, vzdálenost bude delší nebo naopak kratší, pokud se jedná o les nebo hory.

Účinnost se mění v závislosti na tom, kde se jednotka nachází. Pěchota je na otevřených prostranstvích velmi zranitelná a těžká vozidla nepřekonají místa s obtížným terénem.

Slavní generálové mohou velet vašim armádám. Po úspěšných bitvách mohou zlepšit své dovednosti. Kterou z dovedností rozvinout, je jen na vás. Každý generál má svůj jedinečný talent.

Zde uvidíte více než 150 slavných bitev. Budete mít příležitost dozvědět se více o historii jednoho z největších vojenských konfliktů všech dob. Díky hře nezůstanete vnějším pozorovatelem, ale budete se moci přímo podílet na dění nebo dokonce změnit výsledek určitých událostí.

European War 6: 1914 můžete hrát offline. Síťové připojení je vyžadováno pouze během stahování a instalace hry.

Pokud však chcete soutěžit s ostatními hráči, stále potřebujete internet.

Ve hře je obchod s užitečnými předměty. Za nákupy můžete platit penězi nebo herní měnou.

European War 6: 1914 ke stažení zdarma na Android pomocí odkazu na této stránce.

Nainstalujte si hru hned teď a vyhrajte válku, která zasáhla mnoho kontinentů a zemí!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more