Záložky

Europe 1400

Alternativní názvy: Europe 1400

Europa 1400 on-line - browser-based hra, ve které si můžete vytvořit svůj vlastní dynastii. Zde může být složité obchodník a uznávaný mistr, nebo nepředvídatelný darebák ...

Europe 1400 je k dispozici on-line v jakémkoliv prohlížeči a nainstalovat herní klient není, musí být uvedeno!

Chcete-li vstoupit do hry, budete muset registrovat Evropa 1400: pole registraci na domovské stránce vyberte herní server, zadejte název své budoucí dynastie (jméno hráče), Váš e-mail. poštovní adresu (e-mail) a heslo. Pak souhlasím s Podmínkami her, a v tomto Registrace v Evropě 1400 Hra končí, jdete na novou stránku, můžete vytvořit obraz hrdiny. Zde si můžete vybrat pohlaví charakteru, avatara a přiřaďte jí název. Kliknutím na záložce "Master", můžete se rozhodnout pro jejich dynastie znaku a jeho první workshop, v následujících oblastech: Mistr Cartridge, vědec a Rogue. Nyní, když jste připraveni spustit hru, klikněte na "Start Game" a dostat se do hrací plochy!

Vaše postava má šest talentů: Výroba, výmluvnost, tma, znalosti magie, Bojové a jednání. Zlepšit tyto talenty může používat artefakty. Maximální úroveň dopravy - 100.

Kromě talentu, je možné ve hře na výběr povolání, alchymista, farmář, zloděj, kněz, zloděj, majitel hostince, kovář, tesař, nebo Weaver.

Online hra Europa 1400 nabízí pět míst města, které se bude konat v hlavní hře. Jsou to: District mistři, okolí taverny Gangster okres, lesní a okresní vědci. V těchto místech se vaše postava může mít na misi (úkol úkoly).

Zpočátku, vaše postava bude muset shromáždit prostředky nebo kupovat na trhu (prostředky ve hře jsou různé, v závislosti na směru studia). Se zdroji, v jeho dílně si můžete vyrobit zboží, které pak mohou být prodávány opět na trhu, a za peníze postavit několik dalších seminářů (můžete vytvořit 4 workshopy) a prodloužit provozní personál.

Důležité! Pokud nejste spokojeni se svým pánem, to může být zničen.

Online hra Europe 1400 je hlavním obchodním centrem pro všechny druhy zboží, tento trh. Zde si můžete koupit, prodat, řízení, doprava a prosit (pokud je to potřeba). Hra má svou vlastní měnu - Gold. Kromě zlata jsou rubíny, které lze prodat za "skutečné".

Spolu s rozvojem jeho bydliště (sídlo může rozvinout přes rozšíření a vylepšení), bude vaše postava učit talent a typy obchodu a plánu intrik.

Zahrajte si online hra Europe 1400 můžete se svými špehy, kteří budou sledovat ostatní hráče, a shromažďovat důkazy proti nim.

Europe 1400 on-line hra má takovou stavbu jako radnice. To je místo, kde se politický život města: existuje právní knihy přečíst kanceláře a soudní síně. Zde si můžete koupit titul (zvyšuje svou pověst, a jsou nezbytné pro výkon některých funkcí a rozšíření sídel), nebo podat žádost o nové budovy.

Herní Europe 1400 Online vám nabízí vybudovat ekonomické impérium pomocí řemesla, stává zdatný obchodník a vystoupat na politickém Olympu. S jednoduchým chatě ve hře může být převedena do paláce. Vše bude záviset na vašem úsilí.

Hrát online hru Europe 1400 je možné prostřednictvím obchodu s ostatními hráči přímo, prostřednictvím skladu. V tomto případě budete nadále těžit z cen, které jsou nezávislé na trhu.

Dosažení dostatečný vliv a bohatství, může vaše postava dělat politickou kariéru. Přítomnost různých pozicích, aby mu výsady a bonusy, která umožňuje posílit vliv a rozdrtit své konkurenty.

Chcete-li hrát v Evropě v roce 1400, můžete se připojit k cechu nebo vytvořením vlastní. S pomocí Cechu, hrát s ostatními hráči, můžete dosáhnout více ve hře ...

Hra má trojrozměrné grafiky, tak v Evropě v roce 1400, bude hrát docela dobře!

Vzhledem k tomu, že hra je poměrně mnoho různých funkcí, které nejlépe popisují nejsou nabízeny. Nejlepší možností by bylo Europe 1400 registrace, kdy mohli vidět všechno!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more