Záložky

Escilon

Alternativní názvy: Escilon

Escilon je hra prohlížeče, která je k dispozici publiku uživatelů zdarma. Toto je originální hra MMORPG (historický žánr). Projekt je kvalitativně odlišný od současných online her, protože tvůrci se snažili odstranit různé druhy nedostatků. Vážení hráči, Escylon vás zaujme nejen zajímavou legendou, ale také klíčovými funkcemi, které vás příjemně překvapí a potěší. Dostanete-li se do světa jeskynních lidí, získáte příležitost rozvíjet se a přestěhovat se do nových světů, kde se tak otevírají velké lákavé vyhlídky. Zdá se tedy, že následujete z minulosti do budoucnosti a cítíte kouzla a složitost života v různých dobách.

systémových požadavků na hru je minimální. V počítači musí být nainstalován systém Windows (XP, Vista nebo Windows 7). K hraní budete také potřebovat zvukovou kartu, klávesnici a myš. Pokud máte připojení k internetu, můžete se zaregistrovat a začít hrát hru Escylon online.

Online registrace

escilonů z vás učiní obyvatele doby kamenné. Není třeba stahovat klientské programy. Registrace Escylonu je jednoduchý a rychlý proces. Stačí pouze zaregistrovat nový znak zaznamenáním následujících údajů:

 1. Musíte zadat přihlašovací jméno - přijít s původním jménem vaší postavy Uveďte pohlaví (muž nebo žena)
 2. Pište svou e-mailovou adresu, ale pouze svou skutečnou!
 3. Zadejte heslo, zkuste přijít s mnohem spolehlivější
 4. Zadejte své datum narození

Po vyplnění registračního formuláře zbývá stisknout tlačítko Přihlásit se a hra Escylon online je vám k dispozici. Poznejte pravdu velkého a pochopte pravdu nemilosrdných. Který by byl pro vaši povahu vhodnější? Online hra Escylon vám pomůže přijít na to.

Abyste pochopili, jak by Escilon měl hrát, musíte nejprve absolvovat výcvikový kurz u ohně. Po úspěšném dokončení tohoto úkolu získáte bod podpory statu a několik užitečných věcí. Když pochopíte mechanismus hry, budete moci navštívit všechna dostupná místa. Escilon online hra zahrnuje jak nadzemní, tak podzemní umístění.

nadzemních je pevnina, ostrovy a moře a podzemí je labyrint. Na všech místech bude celá řada zvířat, ze kterých zdroje pravidelně upadají a které by měly být vyzvednuty. Protože musíte ve hře vytvořit všechno sami, budou padlé prostředky užitečné pro vytváření mastí, výrobu oděvů a zbraní. Ale my se na to podíváme později.

Takže jsme zjistili, kde se hra odehrává. Hlavním stanovištěm divochů je jeskynní vesnice. Zde jsou umístěna následující místa:

 • Bonfire
 • Jeskyně hlavního jezdce
 • Spirit Cave
 • Cave of Masters
 • Battlefield
 • Antistes Hut
 • Obchodní oltář
 • Chrám Opifex
 • Jeskyně ledu
Kromě výše uvedených míst máte přístup do Rybářské vesnice, kde si můžete koupit loď, a také dokončit úkol.

Abyste si mohli zahrát Escylon, musíte si vybrat, jak chcete vidět svou postavu. V online hře Escylon jsou válečníci a kouzelníci. Mají charakteristické vlastnosti a dovednosti. Hlavním parametrem válečníka je postava. Budete se také muset starat o zvyšování hněvu a obratnosti. Kouzelníci zdůrazňují inteligenci. Kromě toho se budete muset ujistit, že se zvyšující se úrovní můžete dát na potřebné magické předměty.

Jak již bylo zmíněno, sami vytvoříte potřebné věci. Escilon je neustálý boj o přežití a přirozeně v tomto světě nepřežijete holýma rukama. Existuje jen spousta zdrojů, ale poté, co se něco dostane, budete ho muset upřesnit, než se z toho stane užitečná věc. V této online hře jsou k dispozici následující zdroje: různé rostliny, houby, kořeny, kameny, větve, stejně jako rostliny, které spadly ze zvířat. Můžete je použít pouze po identifikaci v jeskyni duchů. Po identifikaci můžete například vyrobit mast (pokud znáte recept), vyměnit zdroj za něco užitečnějšího, nebo jej jednoduše sníst a zvýšit tento stav.

Ve hře je také měna - Shells. Můžete však vydělat peníze obchodováním se všemi stejnými zdroji nebo ovládáním profese. Pokud máte rádi pokojnou práci, staňte se šamanem nebo mistrem. V tomto případě budou vaše služby dobře zaplaceny.

Stvořitelé se však starali o bojový systém. Zúčastněte se skupinových bitev s ostatními hráči a zvířaty i v souboji. Vaše zbraň bude kameny, nože, sekery, hole, hole. Ať už vstoupíte do jakékoli bitvy, vždy se snažte o vítězství! S jistotou vstaňte na vrchol slávy a získejte zkušenosti, které jsou nezbytné pro pokračování vaší další cesty.

Zjednodušeně řečeno, online hra zahrnuje splnění úkolů hledání. Všechno to začíná prvním pokusem o táborák od Virtuse. Další úkoly, které vezmeš od starce Antistes. Čím déle hrajete, tím více úkolů. S každou úrovní se staly zajímavější a rozmanitější.

Ako se úrovní, hrajte online hru Escylon, můžete se pohybovat z jedné éry do druhé. A každá úroveň má své vlastní výhody a funkce. Například, pro kouzelníky, množství many na jednotku inteligence závisí na úrovni. Válečníci až do 5. úrovně mohou předvolávat instruktory a mistry stávek nebo úniků na bojišti. Charakteristickým rysem 4. úrovně je možnost zvyšování odborných dovedností. Chcete-li projít a vyhodnotit všechny tyto mimořádné úrovně, užít si atmosféru starověkého světa, podniknout fascinující cestu po éře, to vše a ještě mnohem více vám nabízí online hra Escylon.

Registrace do hry Escylon je k dispozici každému. Tento tajemný svět je připraven vás přijmout! Vítejte v obrovském množství vzrušující virtuality! Nechte hru jistě vám hodně potěšení!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more