Záložky

Nekonečná legenda

Alternativní názvy:

Endless Legend je zajímavá strategická hra pro PC. Hra má dobrou grafiku, všechna města a okolní příroda jsou vykresleny velmi detailně. Hra je ozvučena ve vysoké kvalitě a hudba stojí za doplnění hudební knihovny.

Hra se odehrává po ničivé apokalypse. Aby se obnovila civilizace a zabránilo se tomu, aby se obyvatelstvo vrátilo do primitivních časů, je třeba udělat mnoho v co nejkratším čase.

  • Vyberte vhodné místo pro založení osady
  • Rozbijte pole, abyste zajistili jídlo pro obyvatelstvo
  • Obnovte ztracené technologie a rozvíjejte vědu
  • Provádějte magický výzkum, abyste dobyli síly přírody
  • Vytvořte silnou armádu schopnou chránit vaše lidi před barbarskými hordami

Po apokalypse nepřežila jen vaše skupina přeživších. Budete muset soutěžit s ostatními městy. Nemusíte bojovat proti všem, používat diplomacii k navazování aliancí a společně jít vstříc civilizované budoucnosti. Nebo se můžete stát dobyvatelem a přinutit nesourodé skupiny pracovat pro společné dobro.

Než začnete hrát Endless Legend, budete muset složitě vybrat jednu z osmi civilizací. Zvažte, za koho chcete hrát, každá civilizace má své silné a slabé stránky. Během hry nelze volbu změnit. Dále si upravte, jak chcete vidět herní svět. Velikost, reliéf, životní podmínky a další parametry.

Poté musíte projít krátkým tutoriálem a poté začne hra.

Snažte se co nejrychleji prozkoumat svět kolem sebe. Budete mít příležitost najít artefakty, které vás mohou výrazně posunout ve vědeckém výzkumu nebo vám poskytnout výhody v jiných oblastech činnosti. Čím více artefaktů najdete, tím silnější budou vaši lidé. Najděte skryté světy během svých cest a dokončete questy.

Posílejte svou armádu, protože na svých cestách potkáte další národy a ne všechny budou přátelské. I když s nimi nechcete mít nepřátelství a vaše poslání je výhradně mírové vědecké povahy, může být vaše země napadena, aby vám sebral hodnoty, které vaši lidé vlastní.

Bohatství může pomoci rozvoji civilizace. Na mezigalaktickém trhu si můžete koupit nové technologie a luxusní předměty. Existuje mnoho způsobů, jak dosáhnout cílů:

  1. Vojenské
  2. Diplomatické
  3. Vědecký
  4. Ekonomické

Můžete se soustředit na jednu věc, ale nemůžete úplně opustit ostatní oblasti. Musíte zlepšit vše z výše uvedeného seznamu. Silná ekonomika bude vyžadovat armádu na ochranu. Silnou armádu bez ekonomiky nelze vytvořit. Vše je propojené a je jen na vás, které oblasti činnosti budete více rozvíjet.

Pozvěte své přátele, aby se připojili ke hře a zjistěte, čí civilizace je silnější v režimu pro více hráčů.

Endless Legend ke stažení zdarma na PC, bohužel, nebude fungovat. Hru si můžete zakoupit na portálu Steam nebo na webu vývojáře.

Nainstalujte si hru a obnovte bývalou slávu zničené civilizace!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more