Záložky

Empire: Total War

Alternativní názvy: Empire: Total War

Empire Total War Game - tahová strategie dokonale provedený kombinuje všechny nejlepší vlastnosti tohoto žánru a vzala to nejlepší z vojenské taktiky. Všechny akce v rámci projektu vytvořit v reálném čase. Tato hra osloví všechny ty, kteří jsou blázni o hrách na vojenských předmětů. Projekt byl realizován v opravdu vysoké kvalitě a s duší - skvělá grafika, animace je dobře, hra si zaslouží respekt. Projekt realizován zcela nový systém, grafické, což vám umožní vychutnat si hru v úžasných mořských obrazů. Kromě toho, každý hráč bude mít k dispozici nové krajiny a neobvykle bohatou flórou. Příjemné překvapení - pravidelná změna povětrnostních podmínek.

Nová hra Empire: Total War bude převedena na vás v době mimo XVIII století. Abych byl přesný, začne hrát všechny akce v roce 1700, a můžete sledovat historické události a jejich vliv na změny až do roku 1799. Nicméně, jak dnes slíbil, projektanti nakonec bude moci pokračovat ve hře - nové mapy a úkoly budou prezentovány v brzké době. Budete se cítit v roli odvážného a odpovědného velitele. Pod vaším vedením, bude to nejen moře, ale také přistát na tvé milosrdenství a rozvážnost bude počítat celý národ. Vy a vaše postava může prozkoumat, zda chcete, aby celý svět. A ujistěte se, že všechny výše uvedené ve vlastních očích, můžete hledat Empire: Total War video trailer.

Chcete-li získat výhodu ve hře, budete muset použít a zlepšit své diplomatické schopnosti. Připravte se na to, co můžete nabídnout a organizovat koalic a aliancí. Na vašich bedrech bude zodpovědný za řízení nově zřízených a dlouhých stávajících obchodních cest. Aby však bylo možné začít hrát budete muset stáhnout pre-Empire: Total War.

V rámci tohoto projektu budou účastníci moci chtít pokračovat v boji, velící pouze loď nebo flotilu obsazena těmi nejlepšími soudy. Jakmile jste schopni stáhnout Empire Total War, můžete implementovat do svých vlastních herních strategií a plánů. Každý pohyb dělal ve hře, je to půl roku života. Můžete hrát s ostatními hráči v reálném čase, pomocí taktické mapy, ale pokud je to nutné, hra může být přeložen do automatického režimu, s nakládací taktické mapě není nutné.

Každý hráč může ovládat v Empire: Total War frakci (jeden na začátku hry). Navzdory skutečnosti, že návrh uvedl více než 50 frakcí, přiměřeně k dispozici účastníkům projektu jsou zbrusu nové jen několik z nich, zbytek bude přidán jako vývoj a propagaci.

Ve hře jsou tři hlavní herní část světa

1. Severní Amerika.

2. Evropa.

3. Indie.

Východní Indie a Elephant Coast hodnocena jako obchodních cest.

Vnitřní test hru a ujistěte se, že všechny jeho přednosti, stačí stáhnout Empire Total War, pospěš si!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more