Záložky

Impérium volá

Alternativní názvy:

Empire's Calling je strategická hra v reálném čase odehrávající se ve středověku. Hra je dostupná pro mobilní zařízení. Kvalitní 3D grafika, obraz vypadá docela realisticky. Abyste mohli hrát v maximální kvalitě, potřebujete zařízení s vysokým výkonem. Hru namluví profesionálové, hudební výběr odpovídá obecnému stylu hry.

Děj se odehrává ve fantasy světě na pokraji smrti. Téměř veškerá magická síla zmizela ze světa. Draci byli nuceni použít své vlastní zásoby magie k zapečetění hada chaosu, který se chystal zničit svět. Ale vliv hada je velký a svět pomalu směřuje k jeho zničení.

Vaše postava je jedním z potomků starověkého rodu, musí se pokusit zachránit svět a stát se jeho vládcem.

Než se pustíte do tak zodpovědné mise, musíte absolvovat malý výcvik, jinak jste odsouzeni k neúspěchu. Rozhraní hry je jednoduché a přehledné, takže se rychle naučíte ovládat postavu.

Dále bude hrdina čelit mnoha nebezpečím na cestě za záchranou světa:

  • Najděte místa, kde můžete získat cenné zdroje
  • Rozšiřte své město
  • Ujistěte se, že obyvatelstvo má vše potřebné k životu
  • Vyvolejte hrdiny a rozšiřte svou armádu
  • Dobývat nové země a ničit nepřátele
  • Zkroťte legendární bestii strážce
  • Vyberte si božstvo k uctívání, umožní to vašim lidem ovládnout božskou sílu

Seznam je malý, ale toto jsou pouze hlavní úkoly ve hře.

Playing Empire's Calling nebude snadné, ale velmi zajímavé.

V první řadě se musíte postarat o pohodu a bezpečnost svého města. Pouze tímto způsobem budete moci zvýšit populaci. Čím více lidí žije ve vaší říši, tím početnější armádu můžete naverbovat. Hrdinové jsou velitelé. Každý z nich má své vlastní jedinečné dovednosti, které týmu pomohou během bitev.

Bitvy probíhají v reálném čase. Vaši válečníci zaútočí na nepřítele sami, stačí si vybrat cíl. Čím dále po mapě posíláte jednotky, tím silnější protivníky mohou potkat. Snažte se neustále posilovat své jednotky. Nová silnější zbraň rozhodně neuškodí.

Ve hře je obchod. Tam si můžete koupit suroviny a mnoho dalšího užitečného zboží. Rozsah je aktualizován každý den. Často jsou slevy. Za nákupy můžete platit v herní měně nebo k platbě použít skutečné peníze.

Pro hraní je vyžadováno stabilní připojení k internetu.

Před hraním Empires Calling zadejte speciální klíč KINGS a získejte na začátku hry pěkný bonus.

Hra je často aktualizována novým obsahem. Nevypínejte automatické aktualizace, abyste o nic nepřišli, nebo se často vracejte k aktualizacím ručně.

Empire's Calling si můžete zdarma stáhnout na Android kliknutím na odkaz na této stránce.

Začněte hrát hned teď, abyste zničili výhonky zla a zachránili magický svět!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more