Záložky

Elsword

Alternativní názvy: Elsvords

Elsword on-line - V tomto volném faytingovy RPG online hru s dvourozměrné grafiky v anime stylu. Online hra Elsword má podporu gamepad, to znamená, že můžete hrát s joystickem. V této hře se můžete stát legendou, získává vítězství nad svými soupeři!

Aby bylo možné začít hrát tuto hru, budete potřebovat Registrovat Elsword. Pro začátek, budete muset jít do herní stránky, a stáhnout hru klienta přes Pando download manager.

Požadavky na systém potřebný.

Operační systém: Windows 2000/XP,

CPU: P3 800Hz nebo P4 2. 7GHZ;

Paměť: RAM 256MB nebo 512MB RAM,

Pevný disk: 1.3 GB - 2 GB volného místa nebo více;

Video: GeForce MX400 (32M), nebo GeForce FX5700/ATI Radeon 9600 (128 MB);

DirectX: 9. 0C 2006 srpen nebo vyšší. NET Framework 2. 0 a 9.. 0C 2006 srpen nebo vyšší. NET Framework 2.

Instalace hry klienta, postupujte podle pokynů k instalaci (detail instalace maloval na domovské stránce ve "hře"). Po dokončení instalace a vstupující do hry, zadejte své přihlašovací jméno a heslo. Registrace na tuto skutečnost ve hře Elsword končí a můžete začít hrát!

Elsword on-line hra nabízí tři hratelné postavy: Elsword, Aisha a Rena.

Elsword - je mistrem meče a vynikající bojuje v boji zblízka. Jeho rychlá odezva, ale nedostatečná ochrana proti magickým útokům. Od hraje s Elsword Knight základní třídy a dosahující až 15 úrovni, že si může vybrat mezi třídním meč rytíře a Magic Knight. Ale to není limit, bude i nadále vyvíjet k vyšší úrovni ...

Aisha - čarodějka. Specializuje se na boj s na dlouhé vzdálenosti a mohou zasáhnout více cílů najednou. Všechny schopnosti se vychází z prvků. Spuštění hrát hry on-line Elsword Base Class Kouzelník a dosahující až 15 úrovní, můžete si vybrat mezi třídou a Dark Mage High Mage. Kromě toho, že i nadále vyvíjet k vyšší úrovni ...

Rena - to je střelec, který preferuje luk a šíp. Mít blízký vztah se silami přírody, má schopnost zvýšit magické útoky. Začíná hrát hru Elsword Online Ranger základní třídy a dosahující až 15 úrovní, můžete si vybrat mezi třídou a boj Ranger Odstřelovačů Ranger. Dále, stejně jako Elsword, Aisha, dále se vyvíjí do vyšších úrovní ...

Online hra Elsword je příležitost pro každou z postav rozvíjet své schopnosti a třídy. Zde strom systém dovedností. U každé nové úrovni dává 2 skill bod, a má 5-ti kvalifikačních bodů, může vaše postava poskytne přístup k novým souborem dovedností. Škody způsobené získaných dovedností, výrazně se zvyšuje z úrovně do úrovně.

Tato hra má ve svém arzenálu, oblečení, zařízení a kosmetické doplňky, které můžete použít hrdiny.

Elsword on-line má mnoho zajímavých a vzrušujících misí, které jsou v nejhlubších kobkách. Kromě misí váš hrdina se bude podílet na zajímavých PvP bitev a snaze plnit úkoly, které jsou otevřené, pokud jde o vývoj charakteru. Nicméně, je zde jedna námitka, některá místa ve hře, budete muset projít několikrát. Je vyroben speciálně pro tento hráč by ještě splnit všechny úkoly, které na jednom místě nemohla jít na další. Ale odměny za dokončení questů zde jsou natolik velkorysá.

Váš hrdina může navštívit jakékoliv místo, ale pro průchod zvláštních úkolů musí dosáhnout určité úrovně. Složitost tohoto úkolu závisí na tom, v jaké fázi svého hrdiny se kolem. Složitější mise jsou vydávány pouze po absolvování jednoduchý.

Je třeba poznamenat, že existují dobře zavedené nejen realistické zvukové efekty, ale také vizuální efekty. V Elsword bude hrát pěkný!

Na závěr přezkumu, chci přidat: hra produkuje dost dobrý dojem díky její kráse. Chcete zjistit? Elsword že registrace vám dá příležitost.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more