Záložky

Eldoran: Bitva limity

Alternativní názvy: Eldoran

Eldoran: Bitva limits on-line řešit problém správné volby denního fantasy hra pro mnoho hráčů, kteří se nudí na první a nechte zábava, ale všechny stejné rutiny a jednoduchost podobné on-line her. Výhodou této hry lze nazvat, že hrát hru on-line Eldoran: Bitva limity, pouze stabilní připojení k internetu a znáte webový prohlížeč. Hra nevyžaduje stahovat žádný speciální software na vašem počítači.

Eldoran Online hry: Bitva limity vám dává možnost ponořit se do světa fantazie a dobrodružství se podílejí na boji mezi dobrem a zlem. Vyberte si pěkný stranu konfliktu, vytvořit svůj vlastní charakter, dokončí questy, vyhrávat bitvy, budete silnější, protože jste extrahovali zkušenosti. Stejně jako u všech on-line hra, hlavním cílem hry je soutěžit s ostatními online hráči.

Pro přehrání Eldoran: Bitva limity, musíte být předán zápis do hry Eldoran: Bojové limity. To nebude trvat moc času a je zdarma. Eldoran: Bitva limity registrace se skládá z několika kroků:

1. V prvním registračním okně musíte zvolit rasu vaší postavy a nastavte ji volbou počáteční charakteristiky parametrů útoku, obrany, agility, magie.

2. Pak vyberte název exteriéru a podlahy jste vytvořili hrdinu.

3. V konečné fázi registraci, můžete napsat své jméno, e-mailovou adresu, heslo a novou hru souhlasíte s pravidly hry.

Gratuluji. Registrovat Eldoran: Bitva limity prošel, a můžete začít vaše dobrodružství.

Eldoran hry: Bitva omezení on-line nezatěžuje vaše postava třída těžkou volbu, protože vy sám osobně zjistit, jaké vlastnosti by se měly zaměřit na zkušenosti dodání body svého hrdinu.

V této hře jste v právu zvolit, který ze čtyř dostupných závodů světového Eldoran: Bitva ven hrát. Můžete hrát hru Eldoran: Bojové limity pro on-line progresivní závodní hrubá asketického Irie, Gran hříšné a divoké nespoutané sattekov.

Hrubý - nejvyspělejší technologické aspekty lidí a ekonomicheskom Eldorana. Tito lidé nemají spoléhat na osud a těkavých magie. Soudržné společnosti a zvídavost - to jsou hlavní způsoby, jak bojovat sattekov proti jiným rasám.

Satteki - přesný opak toho, hrubý. Jsou to lidé lovci a stopaři. V boji o přežití, využít přírodních sil, protože obsahuje touhu po každém porodu Satteke.

Gran - lidé nemají poznáte známé morálku. Oni dlouho dělali svou volbu ve prospěch zhýralosti a perverzní potěšení. Naisilneyshy z těchto lidí má magickou moc na svádění a manipulaci.

Airi - rodáci z Gran lidí z jejich volbu ve prospěch odmítnutí tělesných rozkoší. Je jisté, mix a Gran Sattekov. Navzdory šílenství Nargen jsou jejich nejhorší nepřátelé, které, mimochodem, je docela vzájemná.

Přes jeho interaktivitu a hratelnost Eldoran hry je pod aktivním revize, a hrajeme až do beta verze hry. To znamená, že máme záruku pro rozvoj a obnovu tak vzrušujícího světa. Nedávno zavedla do hry by měl být schopen vytvářet klany - on-line komunity hráčů, kteří budou v blízké budoucnosti vést nelítostné boje o kontrolu nad oblastí na globální mapě světa Eldoran.

Je třeba poznamenat, Eldoran: Bojové limity - on-line hra vyvinutá domácí Charkov «Fantasy Universe". Podpora domácích výrobců. Zejména proto, že programátoři se snažil a nadále snažit co nejlépe.

Ujistěte se, že Eldoran: Bitva u on-line hra je něco, co vás nenechá nudit a bude plně buď otevře v rozvoji talentu bojová hra charakteru.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more