Záložky

Elderand

Alternativní názvy:

Elderand je klasická plošinovka s prvky RPG. Můžete hrát na PC. Pixelová 2d grafika ve stylu 90. let, dabing, stejně jako výběr hudebních skladeb je podobný klasickým hrám.

Herní svět je kompletně ručně kreslený. Při vytváření těchto ponurých krajin a strašidelných monster se vývojáři inspirovali díly Howarda Lovecrafta, takže hra byla velmi ponurá a atmosférická.

Management nezpůsobí potíže zkušeným hráčům. Pro méně zkušené je před spuštěním hry připraven krátký tutoriál.

Hlavní hrdina bude mít skutečnou válku s monstry v strašidelném světě.

Arzenál zbraní, které lze použít, je působivý:

  • Sekery různých tvarů a velikostí
  • Smrtící meče krátké i obrovské obouruční
  • Zvonící biče
  • Swift Daggers
  • Luky s dlouhým dostřelem

A dokonce i magické hole s destruktivní silou různých prvků.

Navzdory tomu, že hra vypadá jako jednoduchá plošinovka, máte před sebou skutečné RPG, byť ve dvourozměrném světě.

Playing Elderand bude zajímavý nejen pro postup do finále. Můžete si užít prozkoumávání každého koutu obrovského herního světa. Navštivte všechny dungeony a skrytá místa. Najděte nejsmrtelnější zbraň a naučte se ji používat v boji.

Každá zbraň má silné i slabé stránky. Například luk střílí daleko, ale pokud se nepřátelé přiblíží, bude těžké se s ním bránit.

Kromě obyčejných monster na vás čekají i těžké souboje s bossy. Toto jsou nejmocnější nepřátelé ve hře, ne každému se podaří je porazit napoprvé. Přímý útok není nejúčinnější metodou boje. Experimentujte s různými taktikami.

Stejně jako v každém RPG v této hře můžete vylepšit parametry hlavního hrdiny a změnit jeho vzhled. Vyberte si vzhled, který se vám líbí. Rozhodněte se, který z parametrů potřebujete vyvinout. Je jen na vás, zda se hlavní hrdina stane nepřekonatelným lukostřelcem, nebo nepřátele rozseká na kusy sekerami.

Kromě zjevného boje s nepřáteli představuje nebezpečí také terén. Dávejte si velký pozor, abyste nespadli do některé z mnoha propastí a dejte si pozor na rozbouřené řeky, ze kterých se nebudete moci dostat.

Během cesty bude muset postava hodně skákat, běhat a lézt po kolmých stěnách. Jeden neopatrný pohyb a budete muset jít část cesty znovu.

Hra cílí především na fanoušky klasiky a umožní vám zahrát si skutečné moderní RPG, ovšem ve formátu retro plošinovky. Každý by si to měl vyzkoušet, klasické hry mají své kouzlo a tento formát by se vám mohl líbit.

Elderand stáhnout zdarma na PC, bohužel nebude fungovat. Hru si můžete zakoupit na portálu Steam nebo na webu vývojáře. Hra nestojí příliš mnoho a často se prodává se slevou, takže pokud si budete přát, nebude těžké při nákupu ušetřit.

Začněte hrát hned teď a zachraňte obyvatele dvourozměrného světa před zlem!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more