Záložky

Elden prsten

Alternativní názvy:

Elden Ring je další RPG hra z univerza Dark Souls. Grafika je tradičně chvályhodná, zejména strašidelně vypadající bossové. Soundtrack byl vylepšen, nyní má každá lokace své vlastní hudební téma, které pomáhá navodit tu správnou atmosféru.

Tradičně pro žánr RPG je vaším úkolem zlepšit své bojové dovednosti a rozvíjet svého hrdinu všemi možnými způsoby. K tomu je k dispozici obrovský otevřený svět s mnoha lokacemi, včetně těch skrytých, které budete muset pracně najít. Neměli byste se soustředit na průchod hlavní příběhové kampaně. Je lepší hrát hru pomalu. Svět je dobře rozvinutý a každý jeho kout si zaslouží pozornost hráče. I na samotných okrajích mapy lze najít zajímavé úkoly s místními bossy.

Příběh začíná zničením Eldenova prstenu, díky kterému v království zavládl mír a blahobyt. Vaším úkolem je znovu sestavit prsten, abyste zastavili zkázu a obnovili království k jeho bývalé slávě.

Kromě hlavního příběhu je ve hře mnoho dalších úkolů. Jsou mezi nimi zajímavé, ale najdou se i jednoduché, jako například doručení předmětu chráněného nepřáteli nebo něco podobného. V tomto případě není vždy nutné ničit stráže, někdy můžete rychle vytrhnout nějaký předmět a hned se schovat. I když pro získání více zkušeností byste se neměli vyhýbat bitvám.

zbraní ve hře, velká rozmanitost:

  • Dýky
  • Meče
  • Kladiva
  • Osy
  • Oštěpy
  • Luky
  • Zaměstnanci
  • Posvátné pečeti

Toto je jen krátký seznam. Ve hře je například jen několik druhů mečů, od katan až po obrovské obouruční.

Soubojový systém je pro každý typ zbraně docela zajímavý, existuje řada triků.

Hrát Elden Ring nebude snadné. Nepřátelé jsou v této hře inteligentní a silní. Zasypou vás přívalem úderů pomocí kombinací a umí dobře uhýbat při manévrování na bojišti.

Mapa je opravdu obrovská. Chůze by byla příliš únavná a dlouhá, pro usnadnění tohoto úkolu budete mít k dispozici koně s neobvyklým jménem Torrent. Chcete-li otevřít nové místo na mapě, musíte hledat speciální sloupy, které vám umožní rozptýlit mlhu války.

Můžete bojovat, aniž byste sesedli ze sedla, ale v tomto případě nebude k dispozici velký arzenál triků. Může však pomoci porazit velmi velké a silné bossy tím, že bude kroužit kolem na svém koni a udeřit a přitom se rychle vzdálit od možných odvetných útoků.

Zbraně mohou výrazně zlepšit svůj výkon použitím speciálních brusných kamenů. Implementováno ve hře je velmi výhodné, protože je lze kdykoli přesunout na jinou zbraň, pokud se náhle rozhodnete stát se kopiníkem z šermíře.

Nezanedbávejte možnost vytvořit přízraků, kteří vám pomohou bojovat. Mohou to být fantomové různých zvířat nebo dokonce vaše vlastní kopie. Někdy dokážou odvést pozornost pouze na sebe, což jim umožní tiše se přiblížit k nepříteli z druhé strany, ale také dokážou poměrně hodně pomoci v bitvě. Fantomy lze vylepšovat a rozvíjet hledáním speciálních rostlin během putování.

Omlouváme se, ale stažení Elden Ring zdarma na PC nebude fungovat. Hru je možné zakoupit na Steam hřišti nebo na oficiálních stránkách.

Začněte hrát hned teď! Hra stojí za vaši pozornost, zvláště pokud jste fanouškem série Dark Souls!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more