Záložky

Společnost ECO Inc

Alternativní názvy:

ECO inc je hra, která velmi připomíná známou hru, kde je úkolem hráče zničit světovou populaci vytvořením nebezpečného viru. Zde naopak musíte zachránit planetu před ekologickou katastrofou. Hra je klasifikována jako strategická hra. Ale ve skutečnosti je jeho úkolem nejen pobavit vás, ale také poskytnout mnoho užitečných informací pro každého obyvatele planety o tom, jak křehké je naše stanoviště, které sdílíme s obrovským množstvím živých organismů závislých na našem jednání. .

Hra má nejtěžší misi, kterou můžete potkat. Je nutné zabránit lidstvu v ničení životního prostředí a dokonce obnovit již zničenou ekologii naší planety. Ve stejné době, aby se zabránilo zániku lidské civilizace, a to budete muset zkusit. Studujte a financujte stovky ekoprojektů. Analyzujte, jak dobře společnost přijímá každý z projektů a jak efektivní se ukázal být. Studium ekologie a našeho křehkého ekosystému vyžaduje čas, abychom pochopili, jak mu můžeme co nejúčinněji pomoci. Abychom obnovili populaci některých druhů, které na naší planetě existují, bude nutné udělat si čas a naučit se ozdravit životní prostředí. Jen tak bude možné ekosystém obnovit.

Ve hře je mnoho scénářů, ze kterých si můžete vybrat.

Zde je jejich seznam:

  • Zachraňte planetu
  • Mořské pirátství
  • Globální oteplování
  • Sténající zvířata
  • Globální vodní krize

a mnoho dalších.

Hrací pole je interaktivní model zeměkoule s mapou kontinentů. Proces hry spočívá v rozhodování o řadě problémů životního prostředí. Dále se podívejte na mapu. V případě problémů se vám zobrazí odpovídající ikony a budete vědět, kde v situaci zasáhnout. Problémy mohou být několika typů. Problémy s pitnou vodou, pytláctví, klimatické změny a další. Chcete-li tyto problémy vyřešit, vyberte potřebné ekologické projekty a sponzorujte je tím, že na to utratíte akční body.

V různých regionech uvidíte jiný parametr věrnosti. To ukazuje, jak dobře se vypořádáte s problémy v těchto místech. Tam, kde se věci daří, budou automaticky generovány akční body.

Na planetě se často vyskytují různé katastrofy, které postihují sousední regiony. Řešení těchto problémů padne i na vaše bedra.

Čas ve hře přirozeně plyne mnohem rychleji než v reálném čase. Roky se mění během několika sekund, takže všechny změny proběhnou poměrně rychle. Doba trvání hry je regulována, nebude fungovat donekonečna. Na konci stanoveného zúčtovacího období bude hra moci vidět statistiky a to, jak efektivní byly vaše činy nebo naopak přispěly ke smrti mnoha druhů a možná i ke smrti celé populace planety. .

ECO inc si můžete zdarma stáhnout na Android pomocí odkazu na webu.

Neodkládejte osud celé planety je ve vašich rukou, začněte hrát hned teď!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more