Záložky

EA SPORTS FC 24

Alternativní názvy:

EA SPORTS FC 24 je sportovní simulátor věnovaný fotbalu, nejpopulárnější hře na světě. Hra je dostupná na PC, nároky na výkon jsou poměrně vysoké, pokud si chcete užít maximální grafickou kvalitu. Obraz působí velmi realisticky, atmosféra stadionů zaplněných mnoha fanoušky se přenáší velmi dobře. Hlasové herectví je provedeno na profesionální úrovni a nezklame fanoušky tohoto sportu.

Toto je hra nové generace, na novém enginu využívající technologie, které vám umožní ještě více se ponořit do světa fotbalu.

Akce každého z hráčů na hřišti modeluje umělá inteligence. K dosažení takové neuvěřitelné realističnosti bylo analyzováno několik stovek skutečných zápasů, tato data pomohla vytvořit věrohodný model chování během hry.

Před zahájením obtížných zápasů je vhodné projít malým školením, abyste mohli efektivněji komunikovat s rozhraním. Nezabere to mnoho času, kromě toho se vše odehrává ve formátu hry.

Dále začíná zábava:

  • Vyberte si jeden z fotbalových klubů a dosáhněte úspěchu účastí na šampionátu
  • Přizpůsobte svůj tým na hřišti a podepište smlouvy s novými hvězdami
  • Zlepšete dovednosti a dovednosti hráčů, vypracujte tréninkový plán
  • Smlouva se sponzory o navýšení finančních prostředků
  • Účastněte se her ovládáním kteréhokoli z hráčů na hřišti

Jak vidíte, rozmanitost úkolů je působivá. Můžete se zaměřit na vedení týmu, nebo si vybrat konkrétního hráče a soustředit se na hru.

Nečekejte, že od prvních minut vše dopadne tak, jak jste si naplánovali. S největší pravděpodobností budete mít na vrchol úspěchu poměrně dlouhou cestu.

Je nutné správně spravovat dostupné zdroje. Na všechno najednou není dost peněz. Tím, že přidělíte více na nákup nových hvězd pro tým, možná nebudete mít dost na tréninkový kemp nebo dobrou formu. Pokuste se vzít v úvahu to, co je v tuto chvíli nejvíce potřeba, a vyčlenit na to prostředky.

Zápasy vypadají velmi realisticky, hru můžete ovládat ovládáním kteréhokoli z hráčů. Implementována všechna pravidla z fotbalu. Při pomalých opakováních můžete zjistit, zda došlo k ofsajdové pozici, a podívat se blíže na to, co se stalo na hrací ploše. Za porušení pravidel mohou hráči, stejně jako ve skutečné hře, dostat žlutou, červenou kartu nebo dokonce diskvalifikaci. Snažte se nedostat do takových potíží.

Zastoupeny jsou jak mužské, tak ženské fotbalové ligy.

Kromě hraní proti AI je zde možnost bojovat s ostatními hráči online.

Ve hře je také obchod. Sortiment v něm je pravidelně aktualizován. Nákupy lze provádět s měnou ve hře.

EA SPORTS FC 24 lze hrát offline, ale některé režimy vyžadují připojení k internetu.

EA SPORTS FC 24 ke stažení zdarma na PC, bohužel neexistuje žádný způsob. Hru si můžete zakoupit na portálu Steam nebo na webu vývojáře.

Pokud vám fotbal není lhostejný, rozhodně byste si tuto hru měli nainstalovat hned teď!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more