Záložky

Dvě věže

Alternativní názvy: 2Towers

Dvě věže on-line - je prohlížeč online hra (MMORPG) nového typu, kde převládá správně zvolené taktiky a týmový duch. K dispozici jsou pouze koordinovány tým hrát a správně zvolené taktiky umožňují vyhrát bitvu. Online hry Dvě věže je přístupný z libovolného prohlížeče.

Aby bylo možné začít hrát hry on-line Dvě věže, nemusí složité Přidejte Dvě věže: na domovské stránce kliknutím na "registrovat" tlačítko se otevře nová stránka, kde registrace pole, zadejte název (login) zvolit, aby se ujal a Saugusu s pravidly hry. Poté přejděte na další stránku, zvolte třídu 6 nabídek: Builder, Archer, Mage, Priest, balisty a domorodci. Pokud postava je to, co se vám nelíbí, v průběhu hry, je možné změnit a pokračovat ve hře Dvě věže.

Po výběru znaku, otevření menu "Profil", můžete vidět tendenci charakteru, ibid zadat e-mail, heslo a vybrat si pohlaví svého avatara. No, to je v podstatě vše, co ve hře Registrovat Dvě věže dokončena a je nyní, po všech nastavení si můžete zahrát online hry Dvě věže.

Zpočátku, vaše postava bude pozván k vystoupení první Quest úkol, pro který obdrží odměnu ve hře měny. V této fázi kusů pátrání úkoly -13.

Game Dvě věže je online hra měny - zlato, stříbro a perly. Perly lze koupit za reálné peníze, zlato a stříbro získal ve hře způsoby.

Z této měny ve specializovaných obchodech si můžete koupit různé zbraně a střelivo (každý znak jeho vlastní), lektvar a runy.

Každá z postav má možnost koupit stav (za poplatek): Mistře, Bounty Hunter, válečník, obchodník, Scout, Disguise, Freeze Loach, bankéř a dražitel. Kromě stavu, postavy mají sedm druhů charakteristik: útok, obrana, štěstí, Agility, pracovitost, chamtivost a intelekt. A tyto schopnosti: Kouzelná rána Stoneskin, Pomalejší, Blessing, Anathema, léčba, silné obsazení, Wall Shield.

Online hry Dvě věže nabízí další možnosti dávkové, ale také pro určitou herní měnu: válečník, statkář a obchodník.

Po dokončení každé úrovně ve hře, bude postava obdrží zdarma sklenic charakteristik, které musí být rozděleny mezi parametry hrdiny.

Dvě věže on-line nabízí několik typů bitev: Aréně a bojovat pro začátečníky. A také, tento druh boje jako "invaze" - bojuje proti monstra (3x7, 7x7), kde je vítězství bohatě odměněni.

Ve Dvou věžích, můžete použít k přehrávání Tyr (zde si můžete prohlédnout různé dovednosti, bojovat s monstry, zkuste jinou munici a vydělat nějaké peníze).

Pro ty, kteří dávají přednost příkaz a koordinoval hru, tam je příležitost vstoupit do klanu. Nebo si vytvořte svůj vlastní. Zahrajte si hru on-line Dvě věže složené Clan, pak budou moci řešit všechny problémy, které vznikají v průběhu hry, spolu s ostatními.

Přesun na kariérním žebříčku v této hře, můžete zlepšit herní titul od běžné na maršála. Ale to není konec, pokud jste vynaložit veškeré možné úsilí k dosažení hodnosti Guardian pevnosti, je téměř vrchol vývoje hry. Ale konečný cíl každého hráče ve hře, to není držení zlata a pevností, a koupit si vlastní ostrov (existují čtyři typy ostrovů: Malý ostrov, malý ostrov, na Středním Island a Big Island), a nakonec získat titul strážce ostrova.

Takže na závěr tohoto přezkumu chci přidat následující: Ve hře je mnoho zajímavých vlastností, umístění, budovy a nuance hry, jako The Two Towers on-line hra je "objem" a skládá se z mnoha ostrovů. Z tohoto důvodu, místo toho, aby vše v krátkém hodnocení není možné. Nejlepší možností, jak prozkoumat celou hru, tato hra Přidejte Dvě věže, které se bude hrát ve Dvou věžích, kteří studují ji zevnitř. Připraveno pro dobrodružství? Dvě věže šek na vás čeká!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more