Záložky

Spirit of the Dragon

Alternativní názvy: Dragon Spirit, ddgame

Online hra Dragon Spirit - browser hra nové generace. Tady, všechny akce se koná v kouzelném světě Sherus. Herní vývojáři - společnost Mental Games - vytvořil mistrovské dílo!

Vlastní registrace ve hře Dragon Ducha bude k dispozici v otevřeném beta fázi blíže k pádu. Ale na oficiálních stránkách si můžete podat žádost o účast v uzavřeném beta testu a pak dostanou šanci zahrát si v duchu Dragon teď.

Ve hře Dragon Spirit on-line má své zvláštnosti. Za prvé, tento pohádkový svět skutečně zaujme svou malebnost: vidíte, zasněžené hory Sherusa, svěží zelené lesy ... Ale super grafika herního světa - to není všechno! Za druhé - důkladně prozkoumány hratelnost, zamykání, velení a jediné souboje. Kromě toho budete mít možnost: setkat se zlými šéfy a stovky zlých monster, navštívit nebezpečné dungeony, bojovat do krvavé arény dynamický PvP a PvE bojích, najít všechny artefakty roztroušené po celém světě. Ale, samozřejmě, hlavním rysem hry je jedinečný a legendární volání draka na bitevním poli.

Stávkující jedinečný systém zamykání. V této hře, hrad - srdce hráčů a místo bojových strategií. Budete mít možnost zúčastnit se jednoho z zámků a dále, stát se králem. Spolu s dalšími hráči budete postupně rozvíjet hrad: prasnice a sklizeň, extrakt z kamene, provádět výzkum a trénovat své vojáky. Pro jeho příspěvek k rozvoji obdržíte tituly a hodnosti. Čím víc budete dělat, tím rychleji váš palác se stal centrem království.

Hrát online hru Dragon Spirit snap. Celá hra je založena na dílčích systémových bitvách jeden na jednoho a ve skupinách.

Zde jsou různé rasy

• Lidé

• Elfové

• Orcs

• Forsaken

Je také možné ve hře Dragon Spirit, můžete si vybrat jednu ze tříd postav:

• Léčitelé

• Knights

• Magee

• Zloději

• Kněží

• Lovci

• Warriors

Hra má nejrůznější taktiky bitev a zbraní, spousta artefaktů a speciálními funkcemi, které vám umožní cítit celou dynamiku boje.

V jednom PvP a PvE boj, a můžete vytvořit skupinu a sledovat bitvu na obrazovce svých kamarádů a nepřátel, vidět všechny své akce na jednom bitevním poli.

Skupina bitvy - to je rys Dragon Ducha.

Pro tým bitvy stanoví systém: sbírat jeho pět společníků, posouzení schopností a kapacit každého z nich, je třeba zvolit důstojného soupeře. Pomocí této taktiky, dostanete blíže k vítězství sám.

Hraje důležitou roli a místo bitvy, protože správné umístění hráčů v aréně závisí na vítězství: můžete si vybrat jeden z devíti navržených lokalit.

Tyto lokality jsou ve formě pokojů pro po sobě jdoucích bitvách se nejvíce zlověstných bytostí. Po bitvě, můžete přejít na další úroveň složitosti.

Hrát online hru Dragon Spirit bude zajímavé a velké milovníky procházet tajemné sklepení při hledání pokladu. Navrženo pro tento zvláštní "zón", které lze přehrávat na den desetkrát.

Také, obdržíte odměnu. Když poslední ocenění, bude nutné bojovat s "vůdce". Solo si lze jen těžko zvládnout. A v této kritické době, můžete požádat o pomoc Velkého draka, který může být přístupný na bitevním poli. Tyto majestátní a mocné bytosti jsou vždy připraveni pomoci hráče.

Online hra Dragon Spirit má mnoho speciálních funkcí, z nichž jedna je vytváření objektů, vysoce kvalitních zbraní a artefaktů. Pokud chcete zvýšit svoji úroveň, pak se zabývá prováděním úkolů ve hře, která stovky, nebo se zúčastnit bitvy.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more