Záložky

Dragons

Alternativní názvy: Dragons

Online hra Dragons - nový browser hračky, které osloví všechny milovníky fantasy. Připojte se do hry draci jednoduché a jasné každému, s cílem hrát draci, jen musíte použít jakýkoli prohlížeč ke spuštění hračky a kompletní standardní registrační formulář. Dragons - hračky, které v plné rychlosti s využitím moderních technologií 3D. Proto, rozhraní a obraz je velmi pestrý a kvalitativní. To je plán Dragons Online hra pomáhá ještě hlubší ponor do fantastického světa ohněm-dýchat tvorů.

Ještě předtím, než opustíte svou poštu pro registraci zvolit přezdívku a získat heslo, budete vyzváni k výběru, která strana bude muset bojovat

• Valor - klidně a rozumně bojovníci obchodníci

• Sadar - asketické bojovníci barbaři

Na kterou stranu se projít a jaké principy se projevují ve světě on-line her Dragons třeba rozhodnout před registrací.

Zahrajte si hru on-draci mohou být pouze jako zástupce lidské rasy. V každé z těchto dvou soupeřících říší, existují dva hlavní závody:

• lidé

• draci

Existují i ​​další postavy - zástupců menších ras - plamen a měsíc elf, minotony a další, ale pouze jednat jako spojenci nebo nepřátelé.

Dragons - on-line hra s návykovou hratelností. Po první světové válce konfrontace a zlými silami bohů Shaab, vlevo dva závody, kteří touží vzájemné krev. Ve Velké příkopové - kde draci, spojovat s lidmi, se zabýval rozhodující ránu zlé - tvoří krystaly, které mají velké magické síly, které se nazývají Dragon slzy. Dragons Online hra spiknutí stanoveny podrobně, ale velmi backstory světa potřebovat přečíst Adama, jako intro vidět selhat.

Dragons nabízí začátečníci projít úvodní questy, které každý hráč obdrží od svých mentorů, v závislosti na zvoleném říše - modrá nebo červená Valortsev Sadartsev.

Pokud se rozhodnete hrát hru on-line na straně Dragons válečníků obchodníků, bude místo bude peří War Academy Gaeta, když jako poslat více vojáků askety - to si cestu ve hře Dragons Online začíná s Akademií války Radan.

Chcete-li čerpadlo svého hrdinu musí projít questy a bojovat s monstry a protivníky - jako něco nového, ale hrát hry on-line Dragons začnete jakmile obránce svého mentora.

Prvním úkolem je hledat a zničit zrádce Marauder Dairy. Plněním misí a vyhrávat souboje, získáte nejen znalosti, ale také pověst bodů. Ve světě Adan monstra se může volně pohybovat, a proto, aby napadnout jeden z nich, budete muset vybrat a potvrdit své záměry s dvojitým kliknutím. Každý porazil monstrum přináší zkušenosti a odměnu za hrdinu.

Boj ve hře probíhá v poloautomatickém režimu. Hrdina může provádět údery ve třech různých regálů:

• ochranný

• útočící

• kouzelná

Můžete přemýšlet o své taktice ve hře Dragons. Hrát a bojovat za opatrně - kombinuje regály, nezapomeňte, že váš soupeř může také změnit svůj postoj a používat kouzla.

Dragons - on-line hra s turn-based bojového systému. Stávky jsou střídavě - nejprve, a pak - nepřítel. Ve snaze dostat se z bitvy vítězně, pobespokoytes předem o zařazeném rychlostním stupni. Speciální artefakty, magické amulety, a dokonce i vaše zbraně lze zakoupit v obchodě. Proto nezapomeňte nejen čerpat nastavení charakteru, a ke sledování munice.

Samozřejmě, že můžete dobýt svět Adan s přáteli - spojit klany a prozkoumat herní mapy Dragons. Registrace vám otevře cestu do pohádkového světa silných a odvážných bojovníků a barevné 3D grafiky. Není třeba, aby se zvláštní úsilí, aby se cítí skutečné hrdiny světa draků. Schopni a ochotni hrát každý - ujistěte se, že vyzkoušet si světlé světa draků a válečníků.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more