Záložky

Drakensang Online Zavést

Alternativní názvy: Drakensang Online

Drakensang Online - je bezplatný prohlížeč-založené fantasy hra, kde je magie a zázraky. Je to svět, ve kterém mnoho nebezpečí a různé bytosti, kde přisluhovači temné, který osvobodil nejstarší nepřítel lidstva - dragon.

Drakensang Online hra je zdarma a nevyžaduje žádnou instalaci klienta hry. Je kompatibilní s populárním prohlížeči. Vše, co potřebujete ke spuštění hry, tato registrace Drakensang Online: pokud máte zaregistrovaný účet na Facebooku, to může být používáno jako stůl ve hře, jednoduše kliknutím na banner knobku Facebook, pak dávají oprávnění k přístupu na samotný účet. Pokud tento účet není, proveďte následující kroky: na domovské stránce kliknutím na tlačítko "Register" a otevře se okno registraci, ve kterém pole potřebujete zadat své jméno (křestní jméno), heslo, e-mail, datum narození, bonusový kód a zaškrtněte souhlas s podmínkami utajení. Klikněte na tlačítko "Registrovat" v tomto zápisu v Drakensang Online hry přes. Dále přejít na novou stránku webu bude muset vybrat herní server ze seznamu a stylu hraní (PvE or PVP). PvE, hráč je na světě, a PvP - hráč versus hráč je. Dále stiskněte tlačítko "Start Game" a otevřel novou stránku pro vytvoření vaší postavy: to může být Dragon Warrior, Mage Circle nebo Strážci, že vybrat podlahu, a růst vlasů. Přiřadit mu název a stiskněte tlačítko "Vytvořit". Vše je nyní možné zahájit svůj první úkol ...

Jak již bylo zmíněno, Drakensang Online hra má v současné době tři třídy: Mages Circle Dragon Warriors a Rangers.

Mages Circle - tato třída lidí, vysoká inteligence a znalostí magie. Mají vlastní esence oheň, led a blesky, a zlepšit svou sílu s magickými útoky.

Dragon Warriors - tato třída je nepřekonatelný mistr v boji zblízka. Díky, že jsou i vztek, že jsou schopni aplikovat znalosti obzvláště účinné. Takže už bojují s nepřítelem, tím jsou nebezpečnější.

Pathfinders - příslušníci této třídy jsou vynikající šipky. Jsou naplánovány cílem je vzdálenost oslabit své šípy zhotovené ze zálohy, a pak nakrájejte na jeho melee zázrak čepel luk.

Zahrajte si hru, hráč bude Drakensang on-line, cestování do různých regionů (lokalit) hry. V tomto bodě ve hře je sedm regionů: Grimmegstoun, Viltvuksshir, Kingshill Slifmor, Shorfolk, Tegansuol a Torstrond. Cestování do těchto oblastí, hráč bude plnit řadu úkolů přijatých od NPC (non-player znaků), a v procesu zabíjení různých monster. Odměnou za úspěšné předány úkoly budou dostávat zkušenostní body a zlepšovat dovednosti. Při hledání cesty Kromě zkušenostních bodů a schopností, hráč může najít velmi cenné předměty, které jsou skryty v různých místech. Postupně, s každou novou úrovní se objeví složitější úkoly.

Hra Drakensang Online má k dispozici velké množství příšer, které žijí v různých oblastech. Takže hrát hry on-line Drakensang nudit nebudete, jen není čas se nudit.

Hra má prostředky, jako je zlato, stříbro a měď. A tam - Inomanty (tato hra měny, které mohou, pokud je to nutné, koupit "skutečný").

Hra Drakensang Online lze mluvit na fóru, které je na místě.

Obecně platí, že hra je dobrý dojem. Možná instruktážní video, které si můžete prohlédnout na webových stránkách vám pomůže pochopit a přijít na to, jak hrát Drakensang.

Vše, co nyní odděluje dobrodružný, to Drakensang Online registrace!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more