Záložky

Dragonica

Alternativní názvy: Dragonica

Herní Dragonica Online - zdarma hra na hrdiny, která mimo jiné hry nabízí dostatek humoru a parodie na filmy a knihy.

Aby bylo možné stáhnout a hrát online hry Dragonica, musíte mít následující systémové požadavky:

Minimum:

• Operační systém: Windows Vista / XP

• Procesor: Pentium 4 1. 6GHz, AMD XP 2500 +, AMD Athlon64 2800 +

• Pevný disk: 2 GB

• Paměť: 512 MB

• Grafická karta: GeForce FX5200 nebo Radeon 9600 SE

• Airconditioner: DSL / Cable

Chcete-li začít hrát hry Dragonica on-line musí být registrována. Registrovat Dragonica je následující:

1. Zadejte svůj e-mail.

2. Poté zadejte své přihlašovací údaje.

3. Pojďte se s heslem.

4. Vyberte si podlahu.

. 5. Souhlasím s dohodou o uživatele a klepněte na okno "Play."

6. Jakmile je registrace přes Dragonica, automaticky začne stahovat hry. Po dokončení instalace se vstoupit do hry pomocí své přihlašovací jméno a heslo poskytnuté při registraci.

Dragonica Online hry - je to příjemná zábava.

Hrát Dragonica neuvěřitelně zajímavý a realistický. Všechny modely a scenérie na světě, na kterém budete cestovat v 3D. Nasycené a světlé barvy vytvářejí pocit, že jste na stránkách krásně ilustrované knihy pohádek.

Jednou, čarodějnice jmenoval Faris se rozhodl draka z jeho kouzel a zádržných řetězy. Uvolnění zlého draka, získala božský stav. Musíte porazit armádu a Elga Faris - osvobodil dračí, co prošel mnoha zajímavých dobrodružství.

Dragonica Online hra má čtyři třídy:

• bojovník - Rytíř, Paladin, Gladiator, Spartan

• Archer - Archer, Hunter, Ranger, Sniper

• Mage - Servant Priest, Archmage, Wizard

• Thief - Jester, Harlequin, Assassin, Ninja

Díky dobrým oblek bojovníků může mít nápor sebe. Bojovníci jsou školeni v takových dovedností, jako jsou: ". Tanec s mečem" ranou, rozbíjení rána, úder kladiva, zahušťování a restartujte tzv.

Lukostřelci - mistři útok na dálku. Také úžasné střelecké dovednosti, které nastražil past, spravovat zvířat, a také slavný pro mnoho dalších talentů. Lukostřelci mají takové dovednosti: Moonwalk, silný výstřel, jehož cílem je výstřel, protivzdušné obrany.

Mágové použít kouzla, útočí na soupeře. Magee jeho kouzla mohou způsobit škodu na více nepřátel najednou. Navíc, v jejich moci, ke zlepšení schopnosti přidružených podniků a spojenců vliv na stav. Magee zlepšit tyto dovednosti: pomalé hojení, přítoku mana - posílení magie útoku, kombinace vzduchu a torpédoborce - úraz elektrickým proudem.

Zloději mají schopnost snadno dodge útoky a pohybovat rychle. Ty způsobují kritické zásahy jsou také schopny zvýšit morálku spolupracovníků. Dovednosti podstatných pro zloděje: házení, vzduch vztek, rozbíjení ránu a raketový útok.

Dragonica Online hra plná dobrodružství. Na úrovni čtyřicátépátá vaše postava poprvé setkat se s Green Forest kobky. Vzhledem k tomu, útoky Evil Lumberjack Poda Bernauna, který žije na Pine Hills kmene Mika zmeškání, kdy Green Forest zcela podřízena obrátil temnou magii. Archer Zangoru podrobněji vysvětlit, co úkol, který bude provádět.

Líbí se vám hrát Dragonica, protože zde na každém kroku můžete očekávat nové dobrodružství. Na padesáté druhé úrovni se vaše postava bude splňovat šaman Mutishey kouzelný a kouzelný drak Riviusom. Jakmile charakter a drak šaman vyhraje, dostane část sad brnění a další oblečení, a získat nové zakázky a získat nové úspěchy.

Pro vítězství a provádět pátrání úkoly online hry Dragonica poskytuje odmění svou postavu v podobě zkušenostních bodů. Dosažení další úrovně, může se naučit nové a zlepšovat stávající dovednosti. Další vzdělávání - bojovníka v Knight Knight Paladin a tak atd. - Vyskytuje se po dvacáté a čtyřicáté úrovni.

Dragonica on-line - úžasný vtipný herní svět. Čas strávený na tuto hru, létat spoustu zábavy. Připojte se do hry Dragonica vás čeká!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more