Záložky

Dragona

Alternativní názvy: Dragona Online, Dragon Online

Dragona Online - fantastický zdarma multiplayer role-playing hra s originálním příběhem a krásné moderní grafiky. Uživatelé budou moci vstoupit do heroes-Dragoni, kteří mají schopnost spojit se s duší draka. Tak, Dragonnes transformovat do mocného bojové formě, která je rozjímání o jedné děsivé. Tyto válečníci jsou povoláni k boji proti silám zla vládce Dzhurtanom. Chránit svět před nežádoucími průniky - to je jejich konečným cílem. Spuštění Dragona Online hry, stanete se jedním z tvorů schopných cítit divokost drakonický krev v žilách. Zamilujete si ji - to je pokus!

Dragona Online registrace vám bude bavit vzrušující dobrodružství. Budete mít možnost se rozvíjet v průběhu hry, hrát mnoho zajímavých misí, bojovat proti nenáviděným nepřátelům, hledat spojence a všech těchto místech se nyní unikátní design a příjemný zvuk. Připojte se do hry Dragona Online trvá velmi málo času. Zadejte e-mailovou adresu, vytvořit heslo a zadejte ho znovu na dalším řádku, a pak pokračovat k vyplnění dalších polí (název, zvolen na dvě otázky a jejich odpovědi). Mějte na paměti, že skutečnost, že vytvoření účtu souhlasíte s podmínkami projektu.

Před hry, měli byste si přečíst seznam doporučených systémových požadavků. Chcete-li hrát Dragona Online budete potřebovat počítač s následující konfigurací: operační systém Windows XP / / 7 Windows Vista, procesor Pentium Dual Jádro nebo vyšší grafická karta Radeon HD 3650 / Geforce 8600 GT , 20 [ _3_] CZ místo na disku a 2 CZ RAM. Pokud tyto parametry Jste v pořádku, můžete se ponořit do kouzelného prostředí virtuálního vesmíru.

Ty jsou přepravovány do světa skládající se z několika kontinentů, a to Bartan, Nazallan, Souhayr Valley Dragon Pampus. Na každém z nich MMORPG uložena do hry překvapení pro hráče, a tak bude vaše cestování opravdu nezapomenutelný. Dostanete oba barevné umístění, a ponuré, tmavé místa. Tato rozmanitost je hra nenudí a nepředvídatelné.

Hra Dragon je online může pochlubit zvýraznění jako transformace. Vzhledem k transformaci můžete zcela změnit svůj vzhled. Tato speciální dovednost pomáhá dokoupit zvýšit výkon magické a fyzikální vlastnosti. Ale měli byste vždy pamatovat, že to potřebuje napájení jádra, tam je zvláštní energie. Tato energie je doplněn o hubení monstra. Transformace je kompletní a parciální. V dílčí změny je jen jedna část vašeho těla. Dragon spící v každém z vás, a probudit ho v nejlepší nejlepší!

Současně kouzelné země obydlena zástupci čtyř závodů. Každá rasa má dvě třídy. Pojďme se na ně podívat podrobněji. Takže lidé (třídy: střelec, odstřelovač) - neuvěřitelné swingers, kteří vědí, jak mnoho způsobů, jak kompenzovat své nedostatky. A i když nejsou fyzicky dost silná, a v magii spíše slabé, a oni jsou obecně krátký život lidé jsou šťastní. Oni používají těžké brnění, a další díky spojenectví s trpaslíky mají přístup k nejnovějším technologiím. Kromě lidské mysli živé a bystrý, a tyto výhody nebudou brát pryč! Další závod - draslík (třídy: strážní a vrah), je zcela odlišný od člověka. Tento závod je právem považován za nejsilnější, protože závod v jeho žilách proudí krev modrého draka. Power draselný odradit tolik snažit, aby si s nimi. Třetí závod - Eldin (třídy: Ranger a Mage), kteří se považují za právoplatnými dědici éry kouzelníci Dragons. S ohledem na použití magie, v tomto případě nemají nic nevyrovná. A Eldin dlouhověkost a zaslouženě považován za nejkrásnější závod. A poslední závod - Katchi (třídy: Shaman a Scout), ovlivněné první světové války a touha vrátit se do jejich života příbytek bývalé velikosti. Členové jejich rasu hrdý, divoký v bitvě, účelné. Jak můžete vidět všechny různé závody a každý atraktivní v jeho vlastním způsobem.

Herní Dragona Online umožňuje nejen odhalit tajemství ostrova Bartan, ale také vytvořit svůj příběh. Z těchto příležitostí i pro ty nejnáročnější uživatele jistě potěší. Ano, je herní svět zároveň krásné a kruté. Ale je to kombinace neumožňuje ztratit zájem o projekt. Ujistěte se, že opodstatněnost hry na jejich vlastní zkušenosti a vám zůstane příjemný zážitek!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more