Záložky

Drakonické Wars

Alternativní názvy: Drakonické Wars

Herní Draconian Wars [_2_ ] - jeden z nejpopulárnějších sběratelskou karetní hry on-line. To je taktická hra, která transportuje v době draků. Hráči mohou působit jako silný vůdce armády draků nebo lidských vojáků co nejdříve vyhrát zdvihovým Hyperborey. Mnoho her pro karty právem považovány za DraconianWarsonlineодной z nejtěžších. Země Hyperborea v dávných dobách patřila Dragons, ale šel na břeh technokraty, kteří argumentují, že když země byla pod jejich držení. Kontrola nad zemí - že přinese vítězství jednoho z vojáků.

V Draconian Wars volný [ _3_] může hrát kdokoliv. Není to tak dávno, hra se stala k dispozici na Desura , kde stojí $ 2.5. Aby bylo možné hrát on-line Draconian Wars [_1_ ] registrováno potřeboval. K registraci potřebujete na odkaz " Vstup nebo Register », který se nachází na pravé straně obrazovky.

1 . Před otevřením registračního formuláře v horním poli, které " Název "musíte zadat jeho název.

2 . Další řádek " Jméno » vypálit herní přezdívku ( ujistěte, že máte pár nápadů).

3 . V « E-mail » muset uvést vaše real-life elektronické schránky.

4 . Následující dva řádky se musí zadat heslo pro přihlášení do hry a potvrďte ji duplikovat (v polích " [ _6_] Heslo »a« Ověřit Heslo ", v tomto pořadí).

. 5. Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné, takže pole « Reddit [_2_ ] s Kód ", aniž by hvězdičkou, můžete nechat prázdné.

6 . Uvedení povinné tick fráze « I mají [ _6_] číst a souhlasí s tím, ... »souhlasíte s pravidly a souhlas uživatele. V případě, že váš nesloglasiya je registrace dokončena a nemůžete hrát hry on-line Draconian Wars .

7 . Na konci Vyplněním registračního formuláře, aby potvrdili svou "lidskost", vyplněním pole " Typ [_3_ ] dvě slova »CAPTCHA poskytované systémem.

8 . Všechny vyplněno? Klikněte na « Další ».

Nyní, když je registrace dokončena, můžete začít hrát!

Všechny ve hře, tam jsou čtyři hlavní typy karet.

1 . Země ( Jednotky ), které zahrnují pozemní a letecké stanice. Každý pozemek je charakteristická pevnost, brnění a bojové dovednosti.

2 . Zbraně. Tyto karty vám pomůže zemi své vojáky v bitvě.

3 . Magie. Tyto mapy poskytují možnost použití v bojových kouzel a talismanů pro zlepšení budovy, armádu, aby se excelence v boji.

4 . Porucha. Je to nepříjemné pro vašeho protivníka karty, které umožňují používat různé triky, kouzla a kouzla rozbít plány nepřítele.

V Draconian Wars hrát [ _3_] bude zajímavé pro všechny. Stejně jako většina karetních her, zachycuje od první minuty a udržuje napětí všech hráčů až do posledních minut bitvy. V této hře budete mít možnost navázat nová přátelství s hráči z celého světa a procvičit dovednosti bitvy. Tato náročná hra nenechá nikoho lhostejným. Pospěšte se zaregistrovat a zkusit své štěstí v boji!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more