Záložky

Dorfleben

Alternativní názvy: Dorfleben

Dorfleben hra - to je další on-line hra o životě na farmě.

Dorfleben Online - browser-based hra, ve které můžete prakticky dělat, zahradnictví, zemědělství a další aktivity.

Dorfleben registrace prostě trvá velmi dlouhou dobu. K registraci budete muset provést následující kroky:

1. Hledat stránky hry Dorfleben on-line.

2. Se zobrazí formulář pro přihlášení do vašeho účtu. Vzhledem k tomu, že nejste registrovaný uživatel ze hry, měli byste kliknout na tlačítko v pravém dolním rohu s nápisem « Register » .

3. Dostanete se připojit zvláštní formulář.

4. Napište první linii vaší e-mailovou adresu.

.

5 Zadejte své uživatelské jméno, které chcete, aby se ve hře.

6 . Přijít se speciálním heslem pro hru.

7. Pokud souhlasíte se zasíláním oznámení o hře a souhlasíte se všemi pravidly a doporučeními tohoto webu, nechte izolované buňky se zaškrtnutím. Pokud ne, odstraňte značku z těch položek, které vám nevyhovují.

8

. Po akcích, klikněte na « Zaregistrovat » .

Play Dorfleben Nemůžete starat o výkonu vašeho počítače, jako je browser hra, a to je nejdůležitější - high-speed internet. To je to, co byste měli dbát.

V Dorfleben hrát budete na vašem pozemku. To bude muset pozemních bobule, zelenina, různé semena rostlin, hnojení a vyčistit pole. To jsou první kroky, které budete provádět na farmě. Vydáte-li se o své plodiny, a pak rychle získat zkušenosti a vydělávat peníze.

Máte celou řadu způsobů, jak vydělat. Nejprve vám bude jetel, který je velmi oblíbený u včel, které dělají med.

Kromě toho, byliny používají jako krmivo pro krávy, a oni na oplátku produkují mléko po zasahovat jetel. Speciální zařízení pro mléko mohou být zpracovány na sýr. Frézovaného pšeničné mouky mlýna zase hrozny ve víno, a tak dále. Obec nabízí hodně vegetace, zvířat, možnost vyzdobit své území, koupit různé budovy.

Jako výsledek, váš malý pozemek promění v nádherné krajině. Můžete vyložit krásné dráze, zasadit keře, dát fontány. Pěstování zeleniny ve sklenících. Mnoho věcí může být provedeno i na farmě, hlavní věc - je to obrovská příležitost a touha.

Samozřejmě, že můžete pozvat své přátele obdivovat váš dvorek. Tamtéž pozornost bude věnována řadu jedinečných možností.

Jakmile budete mít širokou škálu zařízení, se kterým budete moci sklízet. Hlavní věc - je starat se o uchastochkom každý den jít do hry a rozvíjet ji.

Dorfleben on-line - to je pozitivní hra, která je již dlouho miloval mnoho lidí. Zapojte se do jejich společenství a odpočinout si na jeho pozemku, spolu se svými zvířecími miláčky.

Získá spoustu bonusů a cen ze hry Dorfleben!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more