Záložky

Doc & Dog

Alternativní názvy: Doc & Dog

Doc & Dog hra, která je ideální pro bezstarostnou a odpočinkovou zábavu. Mezi šíleného vědce a jeho čtyřnohého přítele veselý, můžete zapomenout na všechny problémy a ladit to v pozitivním směru. Projekt může hrát v každém volném okamžiku. Vzhledem k tomu, aplikace je určena pro mobilní a kapesní zařízení s operačním systémem na Android a iOS, pak Doc & Dog cmogut povzbudit vás v každém okamžiku - a v metru na cestě do práce a delší trubice. Dostatečné množství světla pro humor - to, co potřebujete nastavit náladu a zmírnit situaci.

Jednoduchý a trochu blázen Doc & Dog on-line má všechny potřebné vlastnosti hry svého žánru. Jeden spořič umožňuje pouze její kladný náboj po celý den, a to je ještě nejste štěstí projít jakoukoli misi! Během hry budete muset vypořádat s profesorem, zjevně není sám a jeho malý pes vhodnější. Pouze přezkoumání intro Doc & Dog on-line, budete umírat smát a dělat legraci při pohledu na tu poněkud excentrický pár. U hlavních postav, mimochodem, vývojáři mohou psát speciální poděkování - ukázalo se, aby anturazhnye, ale zároveň nenápadný, že hra, chci, aby se na ně dívat znovu a znovu. Zábavné dobrodružství a několik komediálních situací, které spadají přátele, nechat jen pozitivní a dobré zkušenosti.

Chcete-li začít hru, budete muset předem stáhnout aplikaci a nainstalujte ji na vašem telefonu nebo tabletu. Chcete-li nainstalovat Doc & Dog registraci budete potřebovat pouze oficiální App Obchody - PlayMarket a AppStore. Vaším hlavním úkolem bude vytvořit herní plán uniknout lékaře neobydlený ostrov. V průběhu hry, musíte navštívit mnoho různých míst: na překonání horkou poušť a široký výhled na moře plavat, procházet přes zasněžené pláně a zelenými loukami. Zároveň se všechny barvy ve hře prošel tak jasné, že oko prostě nemůže být potěšen.

Play Doc & Dog bude muset zcela vážně, a jak jinak než z hromady šrotu materiálů lze získat tím, že pracuje na mysli, není přístupný systém letadla? Následně, všechny výtvory budete moci vyměňovat a zlepšovat. To bude mít další bonusy a následně porazit rekord značku (můžete soutěžit sám se sebou a přáteli z GameCenter). Každá nová hra začíná na stejném ostrově - v rámci projektu nejsou úrovně. Čím lepší je vaše výtvory, tím více bonusů získáte, takže v důsledku toho, tím větší šanci budete mít v první řadě.

Ve Doc & Dog hry je třeba věnovat pozornost "myšlenek" - druh herního zdroje, který zlepší na nákup vozidel a dalších užitečných nástrojů a dovedností. Rozvíjet své vlastní strategie a jejich realizaci - šetří váš lékař se svým čtyřnohým kamarádem vašich rukou!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more