Záložky

Devil May Cry

Alternativní názvy: Devil May Cry

Game Devil May Cry - to je videohra, která je revize známého povolení. V sérii se stejným názvem, je pátý a zároveň, 1. v nové sérii. Toto je první hra ze série, která ne společnost Capcom, a zabývá se vývojem studio Ninja Theory z Velké Británie. Verze Devil May Cry pro PC Studio strávil QLOC z Polska. Tato hra v žánru slasher v ruské společnosti 1C Softklab zabývá, a to je hra, podle časopisu hazardních her je nejlepší slasher v roce 2013. Mnozí hráči považují přenosu Devil May Cry Království (Ninja Theory) Nejlepší události, která nastala s touto sérií her v průběhu posledních pěti let.

Pokud se rozhodnete stáhnout Devil May Cry, budete mít možnost, aby se ujistil, že i když se tato hra stala jednodušší, současně zlepšuje na tváři taky. Herní stala velmi pohodlné a více promyšlené, a hra sama o sobě je mnohem krásnější vizuálně. PC verze není ukázalo horší pro konzolové verzi s nádhernou grafikou a skvělou kontrolu. V Devil May Cry objevily vážné strukturovaný děj, dále Devil May Cry postavy mají jasné srozumitelné motivace. Nyní dialogy znaky stala zajímavá pro hrdinové dnes zajímavé sledovat.

Na internetu jste si jisti, najít mnoho odkazů na videa Devil May Cry, když viděl, že každý hráč bude vědět, že hlavní postavou této hry je napůl démon a poluchelovek zabývá vyhlazení démonů v rámci své vlastní agentury. Jakmile je Dante poslal do boje Mundus - Pán temnoty, hodit ho zpět do tisku ve světě temnoty. To dělal v době Dantova otce. A tak Mundus s cílem zcela zničit rodinu pro tento Dante poslal své služebníky. Dante poslal pryč s démony a pak se dostane do obrovského hradu, který je jeho setkání s démonem Nelo Angelo, ve kterém se duše transformovaném Virgil - jeho chybějící bratra. Když začnete hrát Devil May Cry, uvidíte, že to je to, jak se situace bude vyvíjet v začátku hry.

Každý hráč chycen ve virtuálním světě Devil May Cry budou moci, aby se ujistil, že hra se odehrává v nějakým záhadným alternativní realitě, ve které jsou ulice spirálovitě věž náhle získává křídla, démonický vězení obdržet přímo od odrazu ve vodách města řeka. Konverze může ještě nastat noční klub v třpytivé neonových barvách kyseliny halucinace. Takový téměř neskutečný transformace potěší každého hráče.

Je třeba poznamenat, že ne všechny pozitivní momenty ve hře Devil May Cry. Zde vývojáři dělali tak, že zbraň je hlavní postava byla rozdělena do tří typů v závislosti na režimu. Takže Dante, zatímco ve standardním režimu se mohl houpat meč a střílet zbraň k rychlé-fire kulometů, v andělské režimu Dante, jako kdyby je přitahován k cíli a pruhovaný její kosu, v démonické režimu - táhne soupeře háček a odešle jim obrovskou sekeru. A i když varianty napadne trochu, ale pokud dovedně kombinovat zbraň, Dante může být ve srovnání s chopper zlých sil. A jak hra postupuje, budete mít obrovské množství bojových technik, mnohem více strmé a velkolepé.

V každém případě se snaží hrát sami, přejděte Devil May Cry poslání a skoncovat s démony. Štěstí nebude bolet!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more