Záložky

Divide & Conquer

Alternativní názvy: Rozděl a panuj, D & C

Zde zbožňuji vše spojené s vesmírem? Pak rozdělte & Conquer on-line vytvořen právě pro vás! Místní hvězda není příliš deprimující a navíc není k dispozici. Protože tam, kde jsou lidé, kteří nemají očekávat, klid a pohodu. A rozdělit a podmanit si online hru dokazuje tento řád věcí už jedno jméno.

Tak, systémové požadavky:

• moderní operační systém (XP, Vista, Windows7)

• Rozlišení displeje 640 * 480, na minimum bude nejlepší zatím, 1024 * 768,

• Moderní webový prohlížeč (Opera 8 jsou ideální. 5, Safari, IE5. 5, Firefox, Camino, Mozilla 1. 5)

• Připojení k Internetu přes modem nebo GPRS.

Chcete-li začít práce na velkolepých plánů zachytit prostor, musíte se nejprve na oficiálních stránkách hry, projít fázi registrace rozděl a panuj. Tam bude muset vyplnit standardní formulář:

• zadat jméno,

• heslo,

• platný e-mail;

• Pohlaví a datum narození.

Po startu určí závodu. Registrace do rozděl a panuj hry nabízí možnost stát se členem jednoho z těchto národností: Fatas, techniků, Nové lidí, poutníků, Grayers, tmavé Watchers, Rage Stones. Popis každého z nich lze nalézt přímo na místě. Chcete-li začít s, je lepší si vybrat standardní lidskou rasu - Nové lidí. Později, můžete transformovat (a některou z výše uvedených), jak chcete, a tak si své vlastní, jedinečné lidi. Vzhledem k tomu, on-line hry Divide & Conquer oficiálně umožňuje vytvořit pro sebe bezpočet účty bude vaše představivost, kde hýří. Mimochodem, jen tak v Divide and Conquer Online je doporučeno nejprve vytvořit spojence - v obličeji, abych tak řekl. V opačném případě můžete docela rychle odstraněny.

Jakmile jste se rozhodli na a nastavit svůj závod, rozděl a panuj registraci krok lze považovat za kompletní. Další krok - výběr z "domova" na světě. Ti, kteří chtějí vytvořit svůj vlastní říši, lépe usadit na periferii. V každém případě, k dispozici od samého počátku jen malá skupina jednotek: guvernér, jednotky sebeobrany, kolonisté, průzkum tři sondy a kyvadlová doprava k letu. "Začněte hrát hry on-line rozděl a panuj" znamená "najít vhodnou planetu." Nejprve pomocí sondy, a teprve poté vložen do raketoplánu a jděte k rozvoji planety. Mimochodem, toto vyhledávání může být provedeno více než jeden den. Pro začátečníky nejpraktičtější možností by bylo, že planeta má největší plochu, což znamená více zdrojů, lidí a peněz.

Chcete-li začít hrát hry Divide and Conquer Online je doporučeno seznámit se základními funkcemi a pravidly stanovenými na stejném místě - oficiální webové stránky této turn-based strategie. Je to tady, že se dozvíte podrobně o přiměřených zdrojů (nerosty, energie, organické), specifické herní bonusy a klimatických podmínkách planet se svým vyvoleným lidem. Třikrát za den se vypočítá tah. Takže dvakrát denně přicházejí do hry rozděl a panuj bude stačit.

Jak bylo uvedeno výše, on-line hry Divide and Conquer samotný název vysvětluje, že priority hráčů musí být umístěny v blízkosti svých diplomatických vztahů. Fanoušci politických intrik objevíte širokou škálu činností zahrnující vztah a "válka-union-neutrální" a "vrchnosti-vazalem."

Celkem: Play rozděl a panuj, určitě byste měli zájem, i přes některé nedostatky nedůležité, budí dojem spěchu vývojářů. Pokud se oslnit noční nebeské prostory, zkuste přehrát stojí stejně. Další nespornou výhodou: rozděl a panuj online hry zcela zdarma! Takže ... hodně štěstí!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more