Záložky

Disciples 2 Dark Prophecy

Alternativní názvy:

Disciples 2 Dark Prophecy je kultovní tahová strategie, která má mnoho fanoušků po celém světě. Hra je dostupná na PC, i když mnozí by ji pravděpodobně rádi viděli na mobilních zařízeních. Grafika je lepší než mnoho klasických her a svět je krásný a detailní. Hlasový projev je proveden profesionálně, hudba je příjemná a neomrzí ani při delším hraní.

Události druhého dílu se odehrávají deset let po první velké válce popsané v předchozí hře ze série. Opět vás čeká bitva o budoucnost Nevendaru, tak se jmenuje herní svět, ale někteří obyvatelé mu říkají Posvátné země.

Tentokrát budete mít možnost vybrat si kteroukoli ze čtyř frakcí.

K dispozici pro výběr:

  1. Lidé říše
  2. Gnómové horských klanů
  3. Hordy nemrtvých nemrtvých
  4. Legie zatracených démonů

Každá strana má své vlastní hrdiny, druhy vojsk a magii. Kampaně můžete dokončit postupně. Vaše volba frakce odstraní dvě kampaně ze čtyř dostupných. Ale vždy můžete začít znovu a změnit svou volbu, a tak projít všechny dějové linie, pokud chcete.

Skript je napsán zajímavým způsobem, který může ztížit přerušení hry, chcete vědět, co se bude dít dál.

Pro hráče již obeznámené s touto sérií nebude těžké porozumět ovládání a pro zbytek si vývojáři připravili tipy.

Victory pro vás nebude snadné, musíte splnit mnoho úkolů.

  • Důlní zdroje
  • Postavte nové budovy a další stavby ve městech, umožní vám to naverbovat nové bojovníky do týmu a vylepšit ty, kteří tam již jsou
  • Prozkoumejte kouzelný svět a plňte úkoly
  • Vypořádejte se s nepřáteli a obsaďte nová města

Toto není úplný seznam úkolů, se kterými se ve hře setkáte. O všem ostatním se dozvíte během procesu, pokud jste to samozřejmě nehráli dříve.

Hrdinové se pohybují v tahovém režimu, vy se střídáte se svými protivníky. Najednou můžete přesunout četu o určitou vzdálenost, která závisí na mnoha parametrech, budete mít možnost to ovlivnit vylepšením odpovídající dovednosti.

Naplánujte si své tahy, někdy to určuje, zda vyhrajete nebo prohrajete.

Během bitev se také střídavě provádějí útoky. Složení oddílu a umístění bojovníků jsou velmi důležité.

Zranitelnější jednotky se nejlépe umístí do druhé řady.

Návštěvou města lze vzkřísit

válečníků, kteří padli během bitvy, ale to vyžaduje speciální budovu. Za bitvu, ve které zemřel bojovník, a následné bitvy, kterých se nezúčastnil, se mu zkušenost neuděluje.

Hra je právem považována za jednoho z praotců žánru tahových strategií. Druhý díl je podle názoru mnoha hráčů nejlepší v sérii a i přes to, že byl vydán již poměrně dávno, neztrácí na aktuálnosti ani dnes.

Pro hraní Disciples 2 Dark Prophecy není vyžadován

internet.

Disciples 2 Dark Prophecy ke stažení zdarma na PC, bohužel nebude fungovat. Chcete-li zakoupit, musíte navštívit portál Steam nebo oficiální stránky vývojářů.

Začněte hrát nyní a určete osud Posvátných zemí!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more