Záložky

Deus Ex lidstvo rozdělené

Alternativní názvy: Deus Ex lidstvo rozdělené

Game Deus Ex Mankind Rozdělil se o globálním spiknutí.

Dusp Mankind Divided je pokračováním série Human Revolution, vydané v roce 2011. Eidos Montreal, pod vydavatelem Square Enix, se nyní chystá vydat pokračování, které vypráví o událostech na pozemku 2 roky po první části. Ačkoli hra bude vydána pouze 23. 08 2016, je známo, že Deus Ex Mankind je k dispozici pro platformy:

 • PlayStation 4
 • Windows
 • Xbox One

Stealth střelec s příznaky střelce od vedoucí osoby rozvíjí události v roce 2029 Budoucnost není tak vzdálená, ale autoři obdařili herní svět technologiemi, které lidstvu pravděpodobně nebudou k dispozici. I když, vzhledem k tomu, že se zabýváme fikcí, můžete něco dovolit.

Běh po pozemku.

Pokud si předobjednáte, můžete si Deus Ex Mankind Divided stáhnout předem. Ve společnosti budoucnosti, věda a technika šly tak daleko, že se naučili, jak modifikovat lidi. Poškozené končetiny nebo orgány jsou nahrazeny bioprostézami a lidé získávají nové příležitosti. Někteří je využívají pro trestné účely, což činí společnost proti všem „mechanizovaným“ občanům.

Situace se stává klasickou změnou jsou považovány za vyvržence a nuceni žít izolovaně. Mezi nimi Adam Jensen je agent Interpolu. Je vyzbrojen mechanickými bioprostézami a moderními zbraněmi. Je to cizinec ve světě obyčejných lidí a mezi nimi jako on. Proto je důležité určit správný vzor chování, aby bylo možné odhalit spiknutí a pochopit, komu můžete důvěřovat.

Players rozvíjet schopnost Adam, otočit ho do mazaný, silný a chytrý bojovník. Zbraně budou také k dispozici různým vzorkům a mohou být získány najednou v procesu předávání. Během potyček, hrdina ztratí energii, ale na rozdíl od předchozích sérií, kde jste museli najít způsob, jak ji obnovit, nyní se to stane automaticky.

Mezi nové produkty Deus Ex Mankind Dělené na PC, uvidíte titanový štít, který dočasně chrání před fyzickým poškozením. Další hrdina získal užitečnou zbraň Tesly, pracující jako paralyzér, ale se silnějším elektromagnetickým nábojem. Je namontován v kartáčku a uvolňuje 4 poplatky. Funkce nano-čepelí se změnila, mohou fungovat jako vzdálená zbraň a nelegální šoková pistole je namontována v předloktí Adamova PEPS.

Frakce a znaky.

Je zcela přirozené, že v této situaci jsou lidé rozděleni do dvou skupin:

 • KPA koalice práv rozšířena
 • ОП 29 provozní skupina

CPA je nevládní skupina, ale má váhu v politickém světě, protože představuje významnou část obyvatelstva rozšířených lidí. Koalice se nachází v Německu a v jejím čele stojí bývalý lékař Talos Rucker. V poslední době se organizace začala obviňovat z teroristických činů, navzdory svým pokojným prohlášením.

V důsledku rozhodnutí vládních organizací z různých zemí se objevilo

ОП 29 a má plné pravomoci.

V každé frakci se setkáte s několika postavami. V řadách CPA jsou:

 • Talos Rucker, vedoucí koalice. Pro ochranu rozšířených osob dávají přednost nenásilným metodám, ale někdo je nahrazuje.
 • Viktor Marčenko má sklon k radikálním metodám.
 • Watslav Koller je bezvýrobný augmentační inženýr pod krycí mafií Zhvali.
OP000: Složení OP 29:

 • Adam Jensen sní o zastavení Iluminátů, aby zachránil svět.
 • Vedoucí pobočky Jim Miller.
 • Alex Vega pomáhá Adamovi zjistit vše o Iluminátech.
 • Chikain pilot ve skupině Adama.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more