Záložky

Destiny Online

Alternativní názvy: Osud Živá

Destiny Online - bezplatná multiplayerová on-line browser-based hra, vyrobený v žánru MMORPG. Mohlo by se zdát, že čím více si můžete myslet v tomto odvětví igroproma, ale vývojáři nastavit památky na těchto výškách, a to bez nadsázky. Destiny on-line hra založená na konfrontaci andělů a démonů.

Registrace na Destiny hry je jednoduchý a srozumitelný pro každého uživatele. Po zadání názvu hry, heslo a e-mailovou adresu, budete muset potvrdit aktivaci vašeho herního účtu a charakteru voleb bude znamenat, že kontrolní Destiny dokončena. Destiny on-line hra, ve které se nebudete nudit.

Díky flash herní engine na obrázku vypadá velmi živé a příjemné na pohled animované různé vybavení a obecně je pozorně sledovat, aby každý objekt opatrně. Co můžeme říci - návrháři dělali, co mohli.

Jedním z nejtěžších rozhodnutí, která se objeví před vámi na začátku hry - kteří budou stejná hra váš chráněnec - White-okřídlený anděl, nebo divoký démon. Divine Power of Chaos armády nebo - souhlasí s tím, docela těžké, ale oni nejsou menie zajímavý výběr.

Skvělé, i když trochu vířící třídní systém se může pochlubit znaků hrajeme Destiny Online. Naštěstí fórum o hře všechny třídy je popsáno docela pečlivě, takže každý hráč od začátku určit jeho styl hry a rozvíjet svou postavu přesně tak, jak to vyžaduje specializaci.

System Task realizován ve hře, nejprve jako asistent ve hře, díky svým nováčkům snadno a rychle vtažen do procesu hry, a na vysoké úrovni, plněním misí, můžete snadno získat zkušenosti a materiální odměny v podobě různých artefaktů. Hrát hru Destiny Online cennější, protože si uvědomil, zajímavý posun ve vztahu k bojový systém.

Příjemné překvapení pro mnohé bude, že všechny bitvy probíhají v reálném čase, systém, který není typické hry pro prohlížeč-založené. Počet brnění, zbraně a doplňky, které mohou nést svou postavu - žádná slova popsat. To je opravdu to, co vývojáři dali těsně panovačný ruku a jaké jsou jejich uložení na prvním místě. Samozřejmě, že bychom neměli podceňovat hru dost, použití různých dovedností, které jsou jedinečné pro každou třídu, soustružení boj na několika závažných strategických a taktických cílů. Zahrajte si hru on-line Destiny je mnohem zajímavější, pokud bok po boku s vámi bojovat své opravdové přátele.

Souboje ve hře jsou rozděleny do několika typů: skupina bojující v aréně, hon na různé druhy příšer, souboje a rasové konfrontaci. Začal hrát osud, pro každou z bitev, v závislosti na jejich hmotnosti, složitosti a úrovni nepřítele, bude vaše postava obdrží určitý počet bodů zkušeností.

Je třeba poznamenat, že klan systém ve hře pracovali nejlepší: můžete připojit k existující gildě, nebo si vytvořit vlastní, shromáždil pod svým praporem nejlepší hráče a začít válku s ostatními skupinami. Clan - není prázdné slovo, kromě držení komunikace, můžete použít různé klanu bonusy, a samozřejmě vám soudruzi ve falešných situacích.

Tato hra osloví mnoho obdivovatelů on-line RPG, protože obsahuje vše, co potřebujete pro skvělou zábavu v herním světě Destiny hry, ve které se nebudete nudit po dlouhou dobu. A pokud jste v kanceláři přeplněné a nepohodlné smysl pro dobrodružství vás ještě bolí - začít hrát a dokázat všem, že jste nejsilnější!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more