Záložky

Operace Desert

Alternativní názvy: Dezert Opera, dezert operace, operace Desert, operace Pouštní bouře

Online hra Desert Operations - browser hra ekonomického a strategického žánru. Jedná se o projekt Looki, myšlenka, které mají zájem fanoušci vojenských bitev. Staňte nevyrovnané a vést vojska z jedné strany konfliktu, rozvíjet a narušit jeho vojenskou základnu, vlastnit moderní technologie - Desert Operations on-line v reálném čase připraven dát to všechno.

Chcete-li se dostat do cyklu zajímavých akcí, Desert Operations vyžaduje online registraci a mají následující systémové požadavky:

1) Operační systém Windows 98/ME/2000/XP/Vista/Seven

2) Procesor 800 MHz Intel Pentium ΙΙΙ

3) Paměť 256MB

4) Grafická karta 64 MB

5) Připojení k internetu

Registrace Desert Operations - to je výraz vaší touhy stát se obyvatelem vzrušujícím světě on-line her. Další nastavení nejsou zapotřebí. Připojte se do hry Desert Operations dochází takto:

- Zadejte název

- Existující e-mailová adresa

- Určuje heslo

- Dejte klíště v tomto přijetím podmínek

Hrát online hru Desert Operations začne s malou základnu. Vzhledem k tomu, že jste právoplatným vlastníkem toho, nebudete muset starat o budování potřebných objektů, a to:

• Generální štáb

• Univerzita

• Nákupní centrum

• banka

• Továrny

• kasárna pro zaměstnance

• Domy

• Port a letiště

• důl

Bez kontroly štábu boje nemožné. Prostřednictvím generálního štábu Budete ovládat vzduchu a moře flotilu.

Univerzita vytvořil a produkoval jinou techniku. K dispozici je také různé výzkumy. Naučíte se techniky a naučit se vyrábět dieselové generátory, různé druhy raket, jaderné elektrárny, bomby, zbraně, brnění a další.

Mall je nutné v zájmu zachování obchodních a hospodářských vztahů. V době lze nastavit pro aukční 10 pozic, a koupit až do 60 let. Zboží jsou zdroje, jako jsou zlato, munice, oleje a jiné domácí výroby.

Banka si udržet své úspory a různé hodnoty. Plus dostanete procento z investice.

Mine je místo, vývoje a výroby ropných vrtů ve hře velmi cenný zdroj.

Továrny dát možnost vyrábět své vlastní originální věci a přinést značné příjmy pro svého majitele.

Z továren v těchto hospodářství by měla být jejich druhy

Oil

Military

Arms

A, samozřejmě, jsou povinni domy a kasárna organizovat civilní obyvatelstvo a armádu.

Jak můžete vidět, Desert Operations on-line hra, každá budova určuje jeho funkci. Pouze v případě, že je dostatečné datové objekty a jejich vývoj, může mít pocit, že jste připraveni na vojenskou akci.

Play Desert Operations bude muset bránit před napadením útočí na nepřátele a získat zpět území soupeře. Vybudujte silnou armádu různých jednotek. Struktura vašich vojáků může obsahovat tanky, letadla, pěchotu, námořnictvo. A specializované jednotky, určené pro obranné nemovitostí. V celkovém online hře Desert Operations připadne 38 typů jednotek. Všechny z nich jsou jedinečné. Každý z nich má své přednosti, ale také poněkud zranitelný. Pro zajištění kvality jejich práce, a prostě existují, je třeba vytvořit určité podmínky. Například, poskytnout potřebné palivo pro každý jednotlivý různých jednotek k dispozici, aby se postaral o jednotlivých budov.

Než se odváží zaútočit na vybrané nepřítele, aby se průzkum. Hra je funkce špionáže. Existují speciální satelity a stealth letadla. Pouze dobře plánované a úmyslné jednání budou úspěšná! Zahrajte si Desert Operations - to znamená prokázat své strategické schopnosti využít intelektuálního potenciálu manažerské pověření. A čím více síla je aplikována, budou sladší bude vítězství! Poražený soupeř je nucen dát 33% budov produkujících zdroje. Jen si představte, jak moc zábavné to bude porazit nepřítele!

Zdroje - to je první asistent ve vývoji vojenské síly. Olej a diamanty v tomto ohledu doslova nenahraditelné. Také to může dělat bez petroleje, munice, pohonných hmot, zlata a samozřejmě peníze.

Pro zjednodušení vašeho přežití v drsném světě Desert Operations, podyschu spojenců. Vytvořte si vlastní nebo se připojit k alianci již vzniklé. Udržet přátelské vztahy mezi aliancí a cítit, jak mnohem jednodušší by bylo řešení mnoha problémů.

Hrát online hru Desert Operations silách, vyvíjející se bez omezení. Po dosažení určitého počtu bodů, jít do nových herních úrovní. Zpočátku, hra nabízí virtuální asistentka. Bude schopen určit, že v případě lepší stavět na svém pozemku, aby užitečné indicie o různých akcích. Začínající uživatel může snadno přizpůsobil, a to bez strachu z napadení ze strany. Evolve tiše, až dokud se dostanete 2000 bodů. To je, když imunita skončí. Pokud se stane agresor před tím, dejte si pozor na pomstu soupeře. Mějte na paměti, že čím vyšší je vaše úroveň, tím vyšší je úroveň nepřítele. Hra je navržena tak, aby váš vývoj probíhá současně.

Online hra Desert Opera nenechá nikoho lhostejným stratég!

Spíše se stal členem hry a podílet se na intelektuální soutěží mnoho hráčům! Ať štěstí úsměv, a můžete vychutnat radost z jejich úspěchů!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more