Záložky

Obhájci Ardania

Alternativní názvy: Obhájci Ardania

Procesor: Pentium 4/Athlon 64 3 GHz

RAM: 1 GB

Video: 256 MB paměti

Místo na disku: 1 GB

Obhájci Ardania - strategická hra, která kombinuje principy klasické turn-based strategie žánru a populárních moderních obranných věží. Obhájci Ardania 2012 nás zavede do velmi veselé místo herního vesmíru a nikdy žít v míru. Každý den je něco neobvyklého a obránci Ardanew neustále bojují s invazí démonů útočí na strašlivé bestie, a to i probudí věčný zlo. Na další metly chudí lidé řítí plnou rychlostí ke svému králi na pomoc. V obránců Ardania 2012 ks nového pohroma se stala nemrtvé hordy, které se plazí z dřeva a chudí rolníci měli žádný způsob, jak se dokáže vyrovnat s mrtvými ožil, což znamená, že dobře, ale jen vládce by měl znovu vzít meč do ruky a jít camping pro spásu svého lidu.

Herní

Obhájci Ardania 2012 PC je hybrid mezi konvenční "věží" a jednoduchou strategii nepřímé akce. Neobvyklý pro klasické strategie velmi úspěšně sloučeny do obránců Ardania, kde můžete bránit nejen jejich území, ale také provádět rychlé protiútoky a masivní útoky, které zaručí brzké vítězství. Vývojáři se rozhodli dát trochu více svobody a příležitostí k vyrovnání přehrávač s jeho počítačem soupeře. V obránců Ardania 2012 může hráč postavit řadu opevnění, a poslat zaútočit na nepřátelské základny obrovské množství svých vojáků poté, co sledoval to - dostat ty, nebo ne, protože nepřítel nespí a buduje svou vlastní obranu s maximální péčí tak, aby úzké jezdecké útoky pevnůstek neproniknou.

Bitva bez boje

Samozřejmě, že nepřítel nebude čekat na útok a poslat své vojáky dobýt pevnost, tu budeme muset počkat na první překvapení - na pochodující vojáky, pohybující se vůči sobě navzájem, roztomilý a slavnostně kolem i bez vstupu do malého hádka. Útočící vojáci v ochranných opatření neúčastní silně, takže toto povolání na milost a nemilost svých opevnění, a jejich hlavním úkolem - překonat obranu nepřítele. Všechny bojové jednotky jsou vyráběny v souladu se všemi kanovníky obranných věží, pod kontrolou dostane několik typů vojáků než bojový výkon, jednoduše řečeno, někteří vojáci běžet rychle, druhý těsto, a ostatní budou moci zničit nepřátelské opevnění. Sestavte si nespočet jednotky obránci Ardania není dána, který používá přísný limit, však umírá na nepřátelských vojsk pevnůstek, vám umožní přístup k další části výroby "potrava pro děla", a vlna po vlně budete zničit nepřítele k posílení úplné a bezpodmínečné vítězství . Na jedné úrovni, dáš na pomoc unikátní jednotky, hrdina schopný použití na bitevním poli jeho mocné schopnosti. Rozlišujte hrdina na bojišti nebude těžké, jak to bude značně vyčnívat z davu, je neuvěřitelně velké. Pokud jde o ochranu, z úrovně do úrovně, budete mít více a více příležitostí, jak zlepšit své vzteklinu, bude to muset zlaté mince. Ekonomický model hry je jednoduchý k hrůze a udělat něco speciálního pro zisk financí není nutné - peníze budou automaticky shromažďovat, budete také muset utrácet moudře pouze.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more