Záložky

Deepolis - podvodní fotografování

Alternativní názvy: Dipolis

Online hra Dipolis - browser based strategie, hra s trojrozměrné grafiky. Společnost Bigpoint vyvinula originální projekt svého druhu, který má značné výhody v současných on-line her. Přehrát Deepolis'll ponořit se do hlubin podmořského prostoru. To je to, jak svět budoucnosti po globální oteplování. Staňte se majitel ponorky a jít na to vyhrát rozlohy oceánu pomůže Deepolis on-line registraci.

Systémové požadavky pro hru jsou minimální:

• Procesor Pentium 3, 1GHz

• 16 MB grafická karta

• alespoň 128 MB paměti RAM

• Operační systém - XP / Vista / Windows 7

• Přístup k internetu

• prohlížečů - Internet Explorer, Mozilla Firefox nebo Opera

Registrace Deepolis nekomplikovaný proces. Nebude to trvat dlouho, protože stahování a instalace hry není nutné. Připojte se do hry Deepolis vyžadují zadejte následující data:

1) Přezdívka - tvoří jméno, pod kterým budete hrát,

2) Použijte heslo, které musí být opakována pro spolehlivost v dalším řádku;

3) E-mailová adresa - pro zpětnou vazbu,

4) Výběr herního serveru (za předpokladu, Europe1, test serveru Evropy2, Amerika1)

5) Datum narození;

6) Váš souhlas s podmínkami hry.

Po vyplnění registračního formuláře, klepněte na tlačítko Register a Dipolis on-line vám bude jedinečný obyvatele podmořského světa. Ponoří se do hloubky, můžete si vybrat jednu ze tří kast, kteří bojují nejen pro přežití, ale také pravomoc k moři prostoru.

Poskytuje online hra Deepolis rozhodnout, co je podle představ následující obsazení:

• Nauta (Nauten)

• Siona (Scion)

• Dzhafnary (Jafnhar)

Nauta - neutrální obsazení, které se zabývají obchodem a výzkumu. Jsou to potomci vědců, kterým se podařilo přežít. Klidné frakce, která má nejvíce vyvážené lodě je povoleno obchodovat na všech nepřátelských stanic kast.

V Sionu nejsilnější obranný systém. Tyto vysoce kultivované obyvatelé podmořského království vybaven chráněny jejich lodě. Mohou plavat v blízkosti stanic Nauta a spolupracovat s nimi. Ale území dzhafnarov je lepší se obrátit, jak latter by zahájit palbu bez varování.

Dzhafnary agresivní a militantní nakonfigurován. Jejich celkový loď pojme spoustu vybavení. Jaderná technologie je jejich hlavní zájem. Rovněž závislý na vývoji ropy. Tato kasta je k dispozici obchod se najít, ale z nepřátelského Sionu lepší, aby zůstali daleko.

Dipolis hra má dobře vyvinutý ekonomický systém. Chystáte se plavat ve vodních zdrojů, které pak mohou být prodány. Pro úspěšné transakce je třeba zkoumat proces výkyvům cen komodit. Stále ve hře je něco jako náhradní, pomáhat Deepolis hrát mnohem zajímavější.

Systém PvP (systém opozičních hráčů) je velmi jednoduchý. Deepolis on-line arzenál se skládá z:

• akustické zbraně

• torpéda

• bomby

Výběr gól porážku, dělat to nejlepší, aby ho zastřelit. Victory přináší bojové body, které jste přiřadili hodnost. Soupeři jsou nejen lidé, ale příšery, které žijí v podvodním prostoru.

Zahrajte si hru Seafight on-line je možné pomocí těchto bojových režimů:

• Bojové kasty a kmeny

• headhunting

• Režim inteligence

Buďte opatrní, nebezpečí číhá za každým rohem a v každém okamžiku se může stát, že budete muset bránit sami. Poté trasa vede přes nepřátelské bašt a pevností. Pamatujte, že čím více váš klan je bezpečnější pocit, ale se stejným bitvě, ve které vstupuje ambicióznější.

Deepolis online hra pojme různé úkolové úkoly, jejichž vlastnosti budou plynout prostředky, herní měnu, a dokonce i moduly pro loď. Úkoly jsou uspořádány tak, že dostanete požadavky pro výkon ekonomické, výzkumné a vojenské mise.

Měna online hry Deepolis dělí na:

• Vzal

• Helix

Prevalence vesnice, ale také slouží k nákupu zboží. Helix je prémiová měna, vydělat, že mnohem těžší.

Zahrajte si online hry Deepolis možná se stěhuje do úrovně téměř neomezeně. Někteří hráči dokonce jít až na úroveň 100, ale to není kaple. Nováčky může být obtížné vypořádat nebo žádný výběr. Předpokládejme, že rozhodnout o skupinové příslušnosti. Ale neobtěžuj se na to. V takových věcech, hra je loajální a již v páté úrovni, je zde možnost přestěhovat se do jiného klanu. S každou úrovní silnější a moudřejší. Co na první pohled byla slabá, jako jsou zbraně používané, stává perfektní. Takže je to bezpečné usilovat dopředu, a možná si vytvořil nový rekord!

Připojte se k obyvatele podvodního světa a vychutnat si barevné gameplay hry, cestovat ve třech rozměrech, z různých akcí prováděných! Unikátní myšlenka hry je jistě zapůsobí! Ať štěstí zůstává věrný společník!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more