Záložky

Deadvide

Alternativní názvy: Deadvide

Game Deadvide - postapokapsticheskaya multiplayer role-playing game browser-fi žánru. Zájemci o událostech v blízké budoucnosti, a chce vědět, co by přežilo na Zemi modifikované, doporučujeme navštívit oficiální stránky Deadvide on-line a stát se součástí dobrodružných aktivit. Něco se stalo, že by se stalo. Got Game farmaceutických společností s jejich zkušenostmi. Jejich práce vedla k této katastrofě. V důsledku neuvážených pokusů šířit hrozný pandemii, která navždy změnila lidskou podobu. Od chvíle, lidé na celém světě se staly bez inteligence bytostí. Zombies jsou po krvi, a nevědí, co dělají. Pouze zkušený vůdce schopný , aby obnovil pořádek ve svých řadách, uspořádat a získat cvičení. Připojte se do hry změní Deadvide příchozím takové generály, a pak se vše bude záležet na vás osobně a úsilí, které nebudete litovat ve jménu dosažení cíle.

Chcete-li hrát Deadvide, nepotřebují vysoké požadavky na systém. Váš počítač musí být připojen k Internetu, ale poskytuje obvyklou hru bez jakýchkoliv závady. Deadvide Registrace trvá jen pár minut. Musíte zadat, e-mailovou zprávu názvu charakter, vytvořit heslo, a zadejte podlahu a vyberte si jednu z bonusů. Nakonec klikněte na tlačítko "Start" a jít směle do neznámého světa budoucnosti.

Aby bylo možné hrát hry on-line Deadvide muset rozhodnout se, které patří do třídy. K dispozici jsou tři druhy lidí a stejný pro ženy. Liší se v některých aspektech. Každý má své výhody a nevýhody. Jak víme, nic není dokonalé nestane.

Každý nováček nabídl jeden z bonusů, který je navržen tak, aby bylo možné úspěšně spustit Deadvide hru. Pojďme vyjmenovat je, a to, co je více se vám bude líbit - to je otázka vkusu. Takže to částka ve výši 100 Z, které si můžete koupit, co chce, náhodný artefakt, který má vliv na vlastnosti zbraně a zombie, 20 různých zbraní nebo zombie spolu s buňkou, jehož prostřednictvím zvýšit šance na úspěšný útok.

Úkoly, které vám konfrontuje online hry Deadvide, všestranný a velmi zajímavé. Nacházíte se zapojit do výstavby a zlepšení své vlastní databáze, školení zombie tvořících jednotek, zajištění jejich bojovníci zbraní, strategie rozvoje. Vhodné školení - klíč k úspěchu v bitvě. Naučte se, jak správně nastavit zbraň na bitevním poli, ukázat svůj strategický talent - a podrobných statistik po automatické bitva bude jistě potěší. A to je hezké sklízet plody své práce! Koneckonců, bude vítězství připíše vám některé bonusy. Nezapomeňte, že i přes skutečnost, že boj se provádí automaticky, budete mít příležitost pro všechny pozorovat ptačí let. Všude tam, kde se tváří v tvář s nepřítelem, bitva systém ve stylu Tower obrany pracuje vždy stejný. Můžete měřit se v takových místech, jako na břehu řeky, prázdné město, džungle a mnoha dalších.

Milý nick, Suck schopnosti vaší postavy. Ať se stane neporazitelný, a budete hrdí na své stvoření! Deadvide - hra, ve které hodně záleží na sebe. Nenechte si ujít příležitost ovlivnit historii budoucnosti. Uvolněte domovskou planetu metly a chvály ve virtuálním světě jeho jméno. Můžeme si jen přát, že štěstí bylo příznivé pro vás. Zaregistrujte se a baví se na nejvíce vzrušující zábava!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more