Záložky

Dead Island: Riptide

Alternativní názvy: Dead Island: Riptide

Hra Dead Island: Riptide je úžasná počítačová hra. Tato hra je navržena ve stylu akce. Hra Dead Island: Riptide považováno za úspěšné pokračování první části hry.

Stáhnout Dead Island: Riptide můžete se oficiální stránky hry. Stáhnout hru Dead Island: Riptide mohou pouze uživatelé dospělé. Chcete-li to provést, musíte zadat datum jeho narození.

Play Dead Island: Riptide vás podle stejných pravidel, jako v první verzi hry. Musíte bojovat o svůj život. Budete cestovat po celém herním světě, který se hemží monstry. Zombies bude na vás čeká v různých úhlech.

Máte jedinečnou příležitost na hru Dead Island: Riptide hrát postavu, která byla jste v první hře. K tomu budete muset stáhnout Dead Island: Riptide herního klienta.

Také ve hře Dead Island: Riptide pc nová postava, která bude mít melee schopnosti.

Před zápasem, uvidíte o hře Dead Island: Riptide videa. V tomto videu se naučíte různé žetony ve hře, zejména v oblasti ochrany znaků a mnoho dalších.

Ve hře Dead Island: Riptide má několik druhů zbraní:

1. Melee Weapon: dýky, nože, meče.

2. Ranged Weapon: miny, granáty.

Jedná se o standardní zbraň. Ale můžete bojovat proti zombie a materiály na dosah ruky. Některé zbraně, které si můžete upravit. K tomu budete muset sbírat speciální materiály a najít recepty.

Poté můžete zvýšit poškození svých zbraní.

Ve hře Dead Island: Riptide pc se setkáte s pěti postavami. Všechny postavy jsou silné jen ve svém oboru.

Můžete čerpat svou postavu v několika způsoby:

1 . Survival - ve směru budete muset hrát o přežití proti zombie. Úroveň své zdraví a výdrž bude výrazně vyšší než na začátku hry.

2 . Fight - zde budete muset sám prokázat skutečný bojovník, který se nebojí ničeho. Boj zvyšuje critical strike.

3 . Rage - v tomto směru a síle vašeho útoku je značně zvýšil. Ty se téměř neporazitelný.

Hra Dead Island: Riptide potěší hráčům realistické události. Všechny beaty se objeví na těle nepřítele, bude krev být spuštěn na řeku a fontánou. Vaši soupeři budou padat dolů a hole, které je porušují, budou létat na kusy.

Zvláštní úkoly tady, neměli byste čekat. Mnoho questů ve hře Dead Island: Riptide jednoduše vykreslit nebo dobrovolné. Další questy ve hře jsou velmi jednoduché, a nemusíte dělat velké úsilí při plnění. Nicméně, některé mise ve hře velmi vzrušující.

Multiplayer hra Dead Island: Riptide je považován za mnohem zajímavější pro jednoho hráče. Ve hře více hráčů může hrát až čtyři osoby.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more