Záložky

Dayz Samostatný

Alternativní názvy: Dayz Samostatný

Dayz Samostatný online - fantastická hra pro více hráčů postapokalipsticheskoy předměty ve stylu střelce. Projekt vznikl jako amatérský Dinnom Hall Kromě hry ArmA 2 . Nicméně, na konci jsme dostali zcela nezávislý herní engine pomocí nemovitý Virtuality 3 . Skutečný Hra je velmi realistická. Budete příjemně překvapeni kvalitou grafiky a dynamiky se vyskytují kolem událostí. Musíte se vrátit do budoucnosti a zkušenosti v jejich vlastní kůži, co by mohlo být život po kataklyzmatu. Ocitnete Černoruská - post-sovětský stát. Před boji za právo na život. Budete se cítit, co to znamená hladovět, zmrazit, trpí bez pitné vody, a žádný konec ublížit neznámé viry. Se musí naučit překonat všechny tyto "kouzla", protože si vzal dayz Standalone hru. Ale to není všechno. Jste obklopeni nepřátelskými zombie. A je známo, že existují bez jakýchkoliv zásad a pochopení. Oni jsou schopní zabít pro nic za nic, a lidé tohoto krutém světě jen bránit. A to znamená, že - zabíjet zombie - Vaše každodenní úkol. Buďte opatrní! Po smrti hry - nevratný proces. Je-li zabit, musí znovu začít hrát hru dayz Standalone, bez konzervačních předchozí úspěchy.

V bezútěšné budoucnosti budete mít dayz Standalone registraci. Stačí vyplnit oficiální stránky příslušném formuláři. Dayz Samostatný vám umožňuje vyzkoušet zdarma hry. Ale chci upozornit, že účet zdarma má určitá omezení. Pokud chcete hrát v plné síle, musíte si zakoupit klíč, který je trvalý a stojí za to v zásadě, ne tolik.

Během hry budete muset použít mnoho různých předmětů. Všechny druhy zařízení, obrovské množství zbraní, oblečení pro hrdiny, plynových spotřebičů, doprava - bez nemůže udělat. Mimochodem, zbraň může být upraven. A nezapomeňte, že je to zbraň nosí. A jako vzduch, budete potřebovat léky. Koneckonců, zde zvýšené nebezpečí nákazy nemocí, jako je tyfus, úplavici, žloutence typu A, B, C, leptospiróza, tuberkulóza, meningitida, nachlazení a chřipky. Uvidíte následující antibiotika: doxycyklin, tetracyklin, ampicilin, ciprofloxacin, penicilin, rifampicin a vakcíny. Co dalšího byste měli zvážit? No, vaše postava má fyziologické potřeby, a proto muset přemýšlet, jak je uspokojit. Zajímavé je, že vzhled charakteru lze změnit. To vše záleží na vašem stylu hraní. Například, oblečení zašpiní, zobrazí se strništěm na tváři, zjizvené tělo.

Aby to bylo snazší udržet, hra dayz Samostatný stanoví vytvoření klanů. Ve skupině hráčů cítit jistější, a, příslušně, a jsou schopny významných výkonů. Na závěr chci mít na paměti následující funkce hry, jako změny v krajině kolem vás, jak budete pohybovat vpřed a vlivu povětrnostních podmínek, o tom, co se děje. Ti, kteří se snaží hrát, nikdy říci, že hra špatně navržen nebo že to byla nuda. Můžete se sami přesvědčit, jak tato úžasná zábava, navržený pro rušný volný čas. Hodně štěstí!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more