Záložky

Tmavé Swords

Alternativní názvy: Tmavé Swords

Dark Swords on-line - to je masivně multiplayer online hra na hrdiny (MMORPG zdarma). Ve fantasy světě on-line hry Temné meče, budete konfrontováni s konfrontací hrubé síly a magických sil temnoty a světla, stejně jako pořádek a chaos.

Aby bylo možné připojit hru Darkswords, budete muset jít zkontrolovat temné meče. První věc, kterou musíte udělat, je vytvořit si účet a nahrát svou postavu ofsayta herní klient. Podívejme se na procesu tvorby:

1) Vyberte si rasu (race určuje náchylnost k různých oblastí činnosti): Skřeti, elfové, lidé, trpaslíci a Drowové;

2) určit obraz znaku (to je podoba, ve které může každý vidět): Tři samce a tři samice,

3) Vyberte počáteční vlastnosti (které hrají významnou roli v kariéře znaku): SÍLA, Ústava, obratnost a inteligence;

4) Vyberte si zbraně: meč, sekera, kopí a nůž;

5) Vyberte počáteční město (tedy spuštění hry): Seastone, Fort Arkijah a rubíny.

Identifikační registr ve hře Temné Swords dokončení a spuštění hry. Na svém prvním vstupu do on-line hry Temné Swords, postava dostane do centra zvoleného města - ". Stairway to Heaven" umístění Vybavte svůj charakter tréninkový set uniformu, dostane alespoň začít léčivé lektvary. V budoucnu, vaše postava, když opustíte hru, uloženou, kde hra skončila pro poslední čas.

Zahrajte si hru Tmavě Swords online, můžete zapojit do různých řemesel: Alchemy, Rybaření, Agrokultura Genetika ...

Dark Swords online hra umožňuje nákup zbraní, vybavení a oblečení, stejně jako obnově léčivé lektvary, nebo prodat své trofeje - vše, co můžete udělat v obchodech a dalších prodejních místech, které se ve hře hodně .

V prodejnách, on-line hry Temné Swords, že Gilda a škola, kde se po zvýšení své bojové úrovně se vaše postava může absolvovat školení a získat nové dovednosti, kouzla a nastavení (zvýšení bojové úrovně probíhá automaticky, když určité množství zkušenosti na současné úrovni).

Chcete-li ukládat předměty a peníze pro svou postavu ve hře Temných mečů, tam jsou hotely a banky, které se hojně vyskytují ve velkých městech hra Temné meče.

Hrát online hru tmavé meče, můžete jít daleko, ale bezpečnost plavby na lodích a zvláštních místech, tzv. "Port".

Významným aspektem hry ve tmě Swords, jsou PvP bitvy, pro které existuje místo Arena. Rysem aréně je férový boj bez rušení. Současně v aréně může být více než dva hráči nebo skupiny hráčů.

Play temné meče, se můžete seznámit se třemi školami bojové magie a proto je tři elementy: oheň, studené a Lightning. Boj kouzla na úkor "odpor" nebo jiných prvků, v závislosti na několika parametrech, úrovně výcviku, vybavení a cechy.

Ve světě tmavé meče, tam jsou takzvané náboženské dovednosti (jejich 3 typy). Rostoucí Náboženské dovednosti, získáte přístup k náboženských památek, které dávají možnost získat jedinečné schopnosti, které výrazně zlepšují schopnosti vaší postavy.

V temných Swords hrát Klany mohou být tvořeny (připojil klan může účastnit klanových válek a získat bonus, stejně jako zachycení a kontrola území, jak v jeho vlastním klanu nebo zlaté trofeje z území kontrolovaných). V temných Swords je provedeno automaticky každý den turnaje (zde můžete přistupovat úložiště alchymie "Gold Bank" a vyhrajte cenu).

V temných meče mají možnost koupit domácí zvířata (Familiar): liška, vlk a Pallas. Ale všimněte si, že familiars potřebují vaši péči, platby, pro které bude jejich obětavost a schopnosti, s nimiž vám pomůže v boji.

Na závěr přezkumu, můžeme říci, že v temné meče hře bude zajímavé, protože existuje mnoho různých questů, umístění, mise, tam je i možnost upevnění uzel srdce dvou milenců. Registrace Již tmavé meče, můžete si to vyzkoušet všechno. Staňte se součástí této hry!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more