Záložky

Tmavé duše 3

Alternativní názvy: Dark Souls III, Dark Duše 3

Game Dark Souls 3: Gotická Fantasy.

Japanská společnost From Software uchovává tajné informace o pokračování druhé části Dark Souls, která ji rozdává na malých částech během festivalů, výstav a rozhovorů. Z toho, co se stalo známým, se vynořuje atraktivní obraz a fanoušci čekají, aby byla k dispozici hra Dark Souls 3. Pokud nebudou zasahovat jiné síly, jeho propuštění se uskuteční 24. 03 2016 v Japonsku a zbytek světa počká do 12. dubna a nechá Dark Souls 3 stáhnout.

Sbalením dostupného datového bitu po bitvě můžete přidat mozaiku zobrazení a faktů. Za prvé, Action / RPG se vyvíjí s otevřeným světem současně pro tři nejoblíbenější platformy:

  • One Xbox
  • Windows
  • PlayStation 4

Hra bude distribuována na optických discích as možností stáhnout Dark Souls 3 na oficiálních stránkách. Má dva herní režimy: multiplayer a single player.

Úryvky, odhady a fakta.

B, který se snažil zjistit nuansy novinky, producentem vydavatelství v Japonsku Atsuo Yoshimura, položil otázky o vlastnostech hračky, ale obratně se vyhýbal specifikám, jen potvrzoval, že Dark Souls 3 na PC a dalších platformách by bylo opravdu těžké projít od prvních minut. Takže se připravte na těžkou bitvu v temném světě.

Z příběhu o hře je jasné, že produkt je naplněný mystikou se známými rysy japonské filozofie a mytologie. Postava prochází rozpadajícím se územím království, zkoumá hrad, bojuje s monstry. Je obklopen tmavými zdmi, zapletenými mrtvými kořeny rostlin a na hlavě visí temná obloha.

Kdysi hrdina byl okouzlený a teď je poslán do království Dranglik, aby se zbavil své cizí podstaty. Aby zachytil tajemné duše, bude muset bojovat s nadpřirozenými obyvateli království, kteří se setkají na samém začátku po výběru startovní třídy a okamžitě se potápí do hustých věcí.

Heroy je překvapen tím, co viděl šedé kostnaté obyvatele modlící se těla na stromech a kamenné sochy draků. Ale není určen k obdivu této podívané dlouho, protože se mu rychle věnuje pozornost a bitva začíná.

bezpočet příšer napadne rytíře a jeho meč nikdy není poslán na plášť. Hrdina je napadnuta démony všech pruhů podsvětí, povstalecké armády kostlivců, obrněné obry, mechanické draci, hydrology se třemi hlavami rostou ze země.

Vedoucí projektu Hidetaka Miyazaki jednou řekl, že rád zavádí draky na samém začátku herního spiknutí, takže setkání s ním je nevyhnutelné. Nicméně mnoho lidí neví, že za pomoci mana triedy manna mohou být zabiti nějaká hrozná strašidla, a pokud se tak stane, hrdina obdrží 27 ​​000 duší, které právě začínají své dobrodružství.

Pohybující se kouřovými zeměmi se musí postarat odrazit útoky a prozkoumat svět kolem sebe, přijímat informace od monologů obyvatel království a popisy předmětů, které narazí. A protože mezi bývalou a novou sérií není jistý spojovací příběh, samotní hráči se mohou rozhodnout a odhadnout, jak vzniklo království Dranglik nebo co způsobilo smrt Lordranu.

Na závěr.

Dark Souls 3 si můžete zakoupit rezervací nebo čekáním na oficiální vydání. Pravděpodobně nejprve budou existovat verze Dark Souls 3 pro herní konzole a později budou vydány na platformě Windows. Jelikož se autoři vrací hodně, udržují intriku mezi fanoušky, není to fakt, a s největší pravděpodobností bude produkt k dispozici současně ve všech směrech.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more