Záložky

Dárek

Alternativní názvy: Dar Bogov, Gift of the Gods

Dar bohů Online - zdarma multiplayer online role-playing hra, která je hodna herní produkt potrubí. Hra se odehrává ve zvláštním kouzelného světa Daru. Tento svět je na pokraji života a smrti, protože jeho obyvatelé v poslední době zažil bezprecedentní ničivou sílu ve svém neštěstí s názvem "Kara". V tomto světě je boj mezi sebou božstva pravé a levé ruce.

Připojte se do hry dar bohů je velmi jednoduchá a nezabere mnoho času. Vše, co musíte udělat - je zadat uživatelské jméno a heslo pro přístup ke hře a vaši e-mailovou adresu, která se později dostanete oznámení, že registrace dokončena dar od bohů. Po tomto, budete muset zvolit svou vlastní patron boha, kdo je skutečný učitel. Volba závisí do značné míry na cestě stát a vaší postavy. Levou rukou bohové - Bohové zlých sil, smrt, věčné utrpení a hrozné krutosti. Na rozdíl od nich, že bohové pravá ruka - bohové harmonie, dobra a spravedlnosti. V závislosti na zvolené straně, před otevřením příležitost, aby se stal učedníkem Panny Marie, nebo svátek ochránce, jinak Terror zničení nebo utrpení, pokud se rozhodnete vybrat si cestu levé ruky. Je důležité si uvědomit, že volba patrona může udělat pouze jednou.

Play dar bohů bude bez výjimky každý, protože hra je docela náročné na specifikacích vašem osobním počítači. Vše, co potřebujete - počítač s prohlížečem připojeného k World Wide Web.

Příjemně potěšen, grafický prvek ve hře. To ocení i ti nejzkušenější hráči. Znaky a budovy byly velmi podrobně a krása lokalit nemůže zastavit přemýšlel, dokonce i po mnoha hodinách hraní. Stručně řečeno, z nichž všechny jsou součástí nádherné atmosféry, ve které nedobrovolně ponořené začíná hrát. Pocit, jako když jste ve skutečnosti se v tomto nejkrásnější magického světa.

Dar bohů on-line hra, která potěší každého hráče zajímavé a kvalitní, navržený bojový systém. Takže, vítězství v bitvě, závisí na tom, jak dobře budete kombinovat známé typy útoků vám nebo speciální dovednosti postavy. Dalším důležitým aspektem je to, že pod záštitou jakékoliv božstvo prochází tahanice. Na začátku, potýká se svými kolegy soupeřů, do značné míry rozhoduje o výsledku bitvy štěstí, ale s vývojem vaší postavy, dostanete větší a větší kontrolu nad vaší bojové účinnosti kontrakcí. By neměl ignorovat skutečnost, že nošení vaší postavy, protože to je přímo závislá na výši škod, které se odrazí prostřednictvím kvalitního řetězu mailu nebo dobrou helmu.

Hlavním rysem hry je přítomnost tzv. dary - speciální schopnosti získal postavu když sleduje cestu jeho dokonale boha patrona. Každý z bohů dává, aby se jeho následovníci je unikátní soubor "dary". Prostřednictvím tohoto hrát hry on-line velmi zajímavý dar od bohů.

Měny, že hra Gift of the Gods poskytuje online znak - stříbrnou minci. Pro ně, máte možnost zakoupit pro své oddělení rozmanité techniky a zbraní. Silver také mohou být použity na jiných užitečných a důležitých věcí v hrdinovy ​​cesty. Dar bohů hrát se stává zajímavější s každou novou úrovní přijata, protože s rostoucí charakter, stále roste jeho mnoho vlastností, jako například útok nebo obranu.

Online hra Gift of the Gods - je vše, co je nezbytné pro každého, kdo se chce uvolnit nejen tělo, ale i duši a dostat hodně radosti z on-line zábavy. A ještě víc, takže pokud jste začali hrát hru dar bohů se svými kamarády, není pochyb o tom, že obvinění z dobrých pocitů po dlouhou dobu hry je poskytována na vás!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more