Záložky

Damoria

Alternativní názvy: Damoriya

Damoriya online - bezplatná multiplayerová on-line browser-based hra, vyrobený v žánru turn-based strategie prohlížeče, analogové světově proslulé hry "Heroes of Might and Magic."

Pokud si nejste cizí magie a hluboko jste sní o dobrodružství a rytířské turnaje vlastní království, on-line hra Damoria určen právě pro vás.

Perfektní nastavení fantazie, která nám dává Damoriya online hry, je dalším faktorem, který dělá přetrvávat dlouhou Damoria online a užijte si hru pro hodiny na konci.

Připojte se do hry Damoriya neměli moc času, a jeho příjemnou vlastností je stylizován do herního světa. Musíte zadat základní informace, pak obdrží dopis o aktivaci herního účtu a voila - máte plnohodnotnou rezident této nádherné země. Zaregistrujte Damoriya jednoduché a jasné každému, dokonce i nováček v on-line hraní.

Damoriya on-line hra, která je důstojným pokračováním série "Heroes" a "Stronghold". Mnoho fanoušků tohoto žánru často stěžují, že hra není kouzlo složkou. Ale my jsme spěchat, aby vás ujistit, jako alternativa je zde alchymistický věc, která vám umožní vytvořit jednoduché, zdánlivě prvky naprosto kouzelné věci.

Ekonomické hledisko, které nám může pochlubit Damoriya Online hry, pracoval vážně dost. Jakmile začnete hrát hry on-line Damoriya, na cestě k rozvoji a přijetí všech vašich říše, budete muset zvýšit své království tím, že kultivuje, a paralelní vedení dravé akce, zapojení do bratrovražedných válek a konfliktů.

Začátečníci začínají hrát hry on-line Damoriya můžete cítit na míru Damorii pohodlné a nemusíte bát, že jejich rostoucí království v okamžiku smeteny hordy nájezdníků. Chcete-li tuto hru má určitý vyrovnávací období, během něhož nebudete dotýkat, dává vám možnost postavit se a vydělat nějaké finanční prostředky k posílení pozice na herním světě.

Hra je kompletně Russified a rusky mluvící komunita v rozvoji to docela rychle. V zášti toto, v herním světě, každý den tam jsou desítky tisíc znaků z naprosto různých zemí a částí světa.

Uvědomil si, že pro hráče je velmi důležitý strategický prvek, herní vývojáři dělali, co mohli, přichází s různých budov a jednotek. Kovárna, stáje, školení turnaj důvody, hostinců a dokonce i restaurací - vše, co je k dispozici a připraven pro výstavbu a vylepšení. Hrát damoriya znát tuto skutečnost, to se stává velmi zajímavé. Existují dokonce i některé těžké zbraně, jako katapult. A vojáci mohou nosit kopí, luky a využití, samozřejmě, nejlepší meče, ale několik typů středověkých zbraní, který je přítomen ve hře.

Zvláštní pozornost by měla být věnována výběru počátečního oblasti. Každý z navrhovaných pozemků má speciální bonusy při budování svého hradu na něj. Jedná se o výběr pečlivě! Ve skutečnosti, v takových hrách jako Damoriya hrát na mysli.

Kupodivu, hra má svůj logický závěr. Závěrečná etapa vývoje postavy ve hře je, aby se stala první pozici v žebříčku hráčů. Po tomto, potřeba vývoje je ztracen, ale skuteční hráči mohou nadále hrát, což dokazuje svou sílu a nenechat nikoho zasahovat do jejich prestižní olova v seznamu hrdinů. Taková socializace dodává konkurenční faktor a dělá hry více vzrušující.

Na závěr je třeba říci, že hra je velmi kvalitní, a její vrstevníci v globální síti, je velmi malá. A v případě, že meč na stěně ještě není zaprášený a váš věrný oř je na vás čeká u dveří vašeho domu, pak se nemusíte loudat, spíše zaregistrovat ve hře a dokázat všem, že jste hodni stát se nejsilnější hrdina Damorii!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more