Záložky

Truckers 2

Alternativní názvy: Truckers 2

Truckers 2 hra, která v sobě spojuje prvky závodní nejen neobvyklé, ale také ekonomickou strategii.

Stáhnout Truckers 2 je možné na každém webu, který poskytuje takovou příležitost. V podstatě stáhnout hru z torrentu. Můžete Truckers 2 hry ke stažení v několika formátech:

1) Expanded Edition pro PC. Bestseller.

2) Expanded Edition pro PC. Upravená verze.

3) Standard Edition pro PC.

Play Truckers 2 Nebudete přehlédnout následující objekty:

1. Čerpací stanice - na čerpací stanici vyplníte tedy vaše auto.

2. STO - zde budete opravovat auta nebo jen proto, aby jejich zlepšení.

3. Tank farma - místo, kde budete mít na zatížení a na určeném místě (například palivo pro čerpací stanice). Chování tohoto typu nákladního moštu velmi opatrně, protože jsou výbušné. Pokud budete mít to úspěšně, budete mít spoustu peněz.

4. Palivové nádrže - jsou speciální objekty, které jsou na různých místech. Ty jsou označeny nápisem "paliva". S nimi můžete vyplnit vaše auto cena benzínu níže. Nádrže obvykle nachází nedaleko od čerpací stanice, tak budete mít víc účelné je natankovat.

. 5. Referenční kiosky - objekty, které jsou vedle svorky skladů. V nich se můžete dozvědět o všech dopravu a nákladní dopravu, která je v současné době připravuje, a pak vybrat ty nejlepší výrobky.

6. Semi - objekty, které jsou hlavně na okrajích silnic nebo v osadách. Jsou zdarma. Přívěsy slouží k přepravě zboží na speciálních traktorů. Hra má speciální traktory, které jsou jedinými vhodnými odpovídající přívěsy. Standardní jejich přípojných vozidel není připojen.

Ve Road Truckers 2 vzájemně propojují všechny osady. Všechny z nich jsou vyznačeny na mapě. Kromě hlavních silnic ve hře Truckers 2, tam je také skrytý silnice. Na nich se můžete dostat, pokud dílčí součásti na stranu s určeným silnicích.

Simulator Truckers 2 obsahuje několik znaků:

1) Neutrální ovladače - můžete se s nimi setkat na silnici nebo na parkovištích.

2) Policie - jejich vozy - je BMW, stejně jako několik letadel. Policie trestá řidiče, kteří porušují pravidla: jízda na odcizených vozidel, provádění kradeného zboží. Uděláte-li porušení v policii, budete nařízeno zastavit. V případě poslušnosti, jste vydal pokutu. Pokud nechcete zastavit, pak honička začíná pro vás, a pak zahájil palbu.

3) Bandits - přesun na planetě. Mohou stát na okraji, které nabízejí mluvíte. Jestliže jste přestal, že se od vás zboží. Do bandity si můžete koupit ukradené auto nebo požádat ukrást zboží ze konkurenta.

Truckers 2 hra hra vám dává příležitost pro různé typy vozidel:

1) Traktory - 13 modelů.

2) Vans - 9 druhů.

3) Automobily - 12 modelů.

4) sběrnice.

Truckers 2 hra je velmi zajímavá a velmi neobvyklé. To je to, co dělá to ještě atraktivnější!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more