Záložky

Dragonhair: Silent Gods

Alternativní názvy: dračí vlasy tichí bohové

Dragonheir: Silent Gods RPG, ve kterém na vás čeká svět magie a draků. Hra je dostupná na PC. Požadavky na výkon jsou nízké. Grafika je krásná a realistická. Kouzelný svět je ozvučen profesionálně, hudba doplňuje ponurou atmosféru hry.

Během konfrontace s Dračím bohem byl největší hrdina, do kterého obyvatelé magického světa upínali své naděje, uzavřen v temnotě chaosu.

Vaším úkolem je dostat se do paláce Entropica, kterým můžete opustit toto ponuré místo a cestovat do různých oblastí hmotné roviny. Každé z míst, které navštívíte, má jinou vegetaci a klima. Bude zde možnost komunikovat s místními obyvateli a pomáhat jim v konfrontaci se silami temnoty.

Než se pustíte do dobrodružství, projděte si krátký tutoriál, abyste se s ovládáním seznámili.

  • Dále začne obtížná a nebezpečná dobrodružství.
  • Prozkoumejte země, které navštívíte
  • Spojte se a spřátelte se s místními
  • Najděte všechna skrytá místa a získejte jedinečnou sbírku zbraní
  • Seberte skupinu talentovaných bojovníků z více než 200 různých tříd hrdinů
  • Získej zkušenosti během bitev a rozvíjej bojové dovednosti své malé armády
  • Osvoboďte svět od zla a porazte Dračího boha

Toto jsou některé z úkolů, které je třeba během hry splnit.

Můžete cestovat svým vlastním tempem. Nejzajímavější je pomalu prozkoumávat území pohledem do každého rohu mapy. Neminou vás tedy zajímavé lokace a najdete všechny cenné artefakty. Kromě toho bude možné doplnit četu o nové hrdiny.

Soubojový systém je poměrně složitý, bude možné použít mnoho speciálních technik a kouzel. Na začátku hry je k dispozici jen malá část arzenálu, ale postupem času budete moci ovládat nové dovednosti.

Porazte nejsilnější protivníky a získejte materiály pro vzestup. Díky tomu můžete zvýšit bojovou sílu hrdinů. Není snadné si vybrat, koho z čety vylepšit, tato akce je nevratná a nelze ji vrátit zpět.

run a artefaktů může také zvýšit vlastnosti válečníků, ale lze je změnit nebo použít s jiným hrdinou jako běžný inventář.

Na umístění jednotek na bojišti záleží. Uspořádejte je tak, jak se vám z hlediska zvolené taktiky zdá nejsprávnější.

Play Dragonheir: Silent Gods osloví všechny fanoušky RPG. Děj je zajímavý a není lineární, přizpůsobuje se vašim rozhodnutím.

V mnoha situacích se výběr provádí pomocí kostek, takže i když budete hrát hru dvakrát, bude pokaždé jiná.

Internet je potřeba pouze při instalaci, poté můžete hrát bez připojení k síti. Nezapomeňte čas od času zkontrolovat aktualizace.

Dragonheir: Silent Gods ke stažení zdarma na PC, bohužel, nebude fungovat. Hru lze zakoupit na portálu Steam nebo na webu vývojáře.

Začněte hrát hned teď a zachraňte fantasy svět před zlými draky!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more