Záložky

Kultury Online

Alternativní názvy: Kultury on-line, on-line hra kultury, kultura porazit on-line, kultury 2 on-line

Máte-li zájem v průběhu civilizace, pokud se čerpat z dávné historie Vikingů, a pokud chcete být v kůži jednoho z nich, pak bez prohlížeč založený multiplayer online hra Kultury [_1_ ] ve strategickém žánru - to je to, co budete potřebovat. Pohodová hra rozhraní, dobře-tažené znaky, barevné budovy - to je to, co dělá hra zábavnější pro diváky. Navíc, hra je plně přizpůsoben pro rusky mluvící uživatele a nevyžaduje velké počítačové zdroje. Aby bylo možné hrát hru Kultury on-line, budete potřebovat počítač

·                    S operačním systémem Windows 98/ME/2000/XP/Vistax32/Seven

·                    ПроцессорIntelPentiumIII 1 GHz

·                    Paměti 256 Mb

·                    Video 64MB

·                    Připojení k internetu

·                    Browser

Je třeba poznamenat, že bez registrace Kultury Online hra nebude fungovat. Ale nemusíte bát, protože zápis do hry Kultury Online Standardní a nebude trvat dlouho. Za prvé, budete muset jít na oficiálních stránkách hry a klikněte na tlačítko "Registrovat". Poté se standardní registrační formulář, kde musíte zadat:

·                     Název

·                     E-mail

·                     Pojďte nahoru a potvrďte heslo

·                     Přečtěte si a přijměte dohodu uživatele

V případě potřeby, můžete se přihlásit k odběru novinek. Na tuto skutečnost ve své Kultury on-line registrace je u konce, a budete okamžitě dostat do hry.

Na začátku si musíte vybrat herní svět ze čtyř dostupných

·                     Novgorod

·                     Moskva

·                     Kazan

·                     Tagil

Potom Kultury on-line hra vás vyzve k určení závod postavě hráče.

Jejich hra dva

·                     Vikingové

·                     Asiaté

Po výběru závod se dostanete na stránku pro vytvoření charakteru, bez kterých není možné hrát hry on-line Kultury Online . Můžete si vybrat jednu ze šesti navržených obrázků (3 mužské a 3 ženské), a pak přizpůsobit ji pro sebe výběrem barvy a styl znaku. Jo, nezapomeňte se přijít se jménem svého hrdiny. Vše, co je nyní možné hrát Kultury Online . Na samém začátku hry vás bude kladen na starosti herní postavy, které vám pomohou vypořádat se s vedením ve hře. Ve hře budete muset rozvíjet své hrdiny, poslat ho do bitvy, ale nezapomeňte na rozvoj obce.

Všechny budovy a zařízení v obci jsou postaveny z kombinace čtyř základních zdrojů, které mohou a měly by produkovat

·                     Strom

·                     Kámen

·                     Iron

·                     Gold

Navíc, hra stále představuje Body vědy, které budou potřebné pro vývoj nových technologií a brýle, které odrážejí náladu vesničanů - oni jsou zodpovědní za zlepšení budov. Nezávisle rozvíjet všechny zdroje hrdiny v Kultury Online bude těžké, takže byste měli najmout Vikingy, které jsou užitečné nejen pro těžbu zdrojů.

Hra nabízí tři typy zbraní pro každou třídu

·                     Ax

·                     Bow

·                     Sword

Hra nabízí celkem pět charakteristik hrdiny

·                     Síla

·                     Agility

·                     Luck

·                     Mysl

·                     Endurance

Pro každé nové úrovni hrdina dostane 1 bod, a pro jeho práci ve speciálních budovách může zlepšit výkon

Podle připravený v lomu

Mysl vyvíjet v laboratoři alchymisty

Endurance Studie o Železný důl

Zlatý důl chytil štěstí

Agility získané na pile

Herní Kultury on-line si můžete vybrat znaky, jako například:

·                     Bojovník

·                     Berserker

·                     Shooter

Warriors použít jednoruční zbraň a štít. Když válečník je doma, to bude užitečné pracovat v pile a lom rozvíjet ukazatele síly a hbitosti.

Berserker raději obouruční sekery, které se hodně úsilí. Proto, aby Berserker a ne sedět doma nudil, to bude užitečné pro práci v lomu.

Šipky zasáhnout cíl na vzdálenost, a za to, že je třeba udržet dovednosti a zasáhla studená mysl. Proto, když střelec doma, to bude užitečné pro práci v laboratoři alchymisty.

Herní Kultury on-line vám nabídne provádět bitvy s monstry, ale nejen to, jak boj proti ostatním hráčům ve hře k dispozici. Kromě schopnosti vytvářet klany se svými přáteli a klany v pořadí, se celý ostrov k dispozici.

Zaregistrovat Kultury Online se otevře před vámi příležitost ponořit se do neznámého světa zábavy, cestování s přáteli, že máte radost.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more