Záložky

Kuchyně královská

Alternativní názvy: Bratranec Royal

Hra Royale hra, ať už střílečka nebo stolování.As výsledkem spojení lotyšského vývojáře Darkflow Software a ruského vydavatele Gaijin Entertainment v létě roku 2018 narozená hra Cuisine Royale. Projekt byl úspěšný ve všech smyslech, jak ukazují miliony stažených během jednoho týdne svého pobytu na trhu. Každý, kdo obeznámený se střelec Enlisted o druhé světové válce, snadno rozpozná v novém produktu jeden z herních režimů. Hráči se opravdu velmi líbili, že přesvědčili autory, aby vytvořili samostatnou hračku založenou na tom. Vývojářům to dlouho nevyžadovalo, aby se prosili, a brzy byla představena na výstavě E3. Kuchyně Royale si můžete stáhnout zdarma, i když budete muset koupit doplňky, což se vždy děje se systémem free-to-play.

Spuštění Královské kuchyně. První věc, která se baví, je humor, s nímž vývojáři přistupovali k jeho vytvoření. Představte si, jak dospělí muži, vyzbrojení pánvemi, oblečeni v límečkových přilbách, vločkových bundách, wok, svázáni s tělovými waflovými žebry v kalhotách v třešňovém běhu po terénu a bojují spolu. Obraz je docela vtipný, ale nemělo by se zapomínat, že se události rozvíjejí vážně.

Po zahájení hry Royale, musíte projít škola přežití. Projekt byl vyvinut v královském bojovém žánru, kdy se účastníci simulátoru musí stát jediným přeživším. Spodní čára je, že stíhačky jsou na místě s jasnými hranicemi, které jsou postupně komprimovány. Je důležité vždy zůstat v aktivním kruhu, protože za hranicemi hrdina začíná ztrácet životně důležité znamení. V důsledku toho dochází k menšímu a méně přístřeší, zvyšuje se konkurence pro artefakty, je snazší dokončit nepřítele, ale současně se zvyšuje nebezpečí oběti. Chcete-li se stát členem epické bitvy, musíte si stáhnout hru Cuisine Royale. Nyní nejzajímavější tvorba postav. Zapněte hrdinu a vyberte si uniformy. Obzvláště zábavné kalhoty s módním potiskem houby, třešně, polka dot a tak dále. Mimochodem, pokud se sjednotíte s dalšími hráči v malé skupině, může se kresba stát její identifikační značkou. Existují tři herní režimy:

  • Single
  • Parkování s jiným hráčem
  • V týmu do 4 účastníků

Kouzelné položky, které vám pomohou.Ne jeden pozemek je kompletní bez pomocných věcí, a tady také existují. Například růžové nadýchané pantofle, králíky budou užitečné. Nejenže efektivně doplňují výstroj, ale také zdvojnásobují výšku skoku. Jak můžete vidět, hraní Royaleovy hry bude zábavné, takže pokračujte v hledání artefaktů, které vám pomohou přežít a uvidíte, co další autoři připravili.

Už užitečné artefakty, místo tradičních lékárniček, najdete kapky, které obnovují ztracené zdraví. Síly dávají smažené kuře, pizzu a pečivo. Speciální charisma dává doutník, posilující schopnost odolat nepřátelským útokům. Také narazíme na pytle se střelivem a zbraněmi, včetně tradičních granátů, kulometů a pistolí amerického, německého a domácího typu. Protože však iPlayer z kuchyně Royale není obyčejná hra, často se s klasickými zbraněmi setkávají i kuchyňské potřeby. Je třeba zmínit, že hra Kuzin Royal garantuje 100% upřímných Luthboxů, každý nálezce se stává plným vlastníkem obsahu nalezené chladničky. Každý z nich má svého malého asistenta minionu, který se podílí na práci při přechodu z režimu první osoby na třetí.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more