Záložky

Crossout

Alternativní názvy: Crossout

Game Crossout – svět postapokalypsy bez kompromisů Hra

The Crossout je unikátní novinkou v žánru MMO-akce, kde se akce odehrává v bláznivém postapokalyptickém světě. Kolem vás je zničené město, které bylo kdysi prosperující metropolí. Nyní leží v troskách a bojová vozidla vytvořená vámi a dalšími hráči jezdí po labyrintech prázdných ulic. Čeká na vás opravdová designová kancelář, které musíte sami šéfovat. Každý hráč má svou vlastní dílnu, ve které dělá zázraky, skládá impozantní stroj ze samostatných materiálů a následně ho oživuje. Jen si představte otevírací potenciál takové aktivity!

Ničivé války způsobené člověkem

Spusťte Crossout a bojujte za válku. Vaše mise je jasná – střílejte a vyhrávejte, přežijte v prostoru, kde už nejsou žádní lidé. Pouze stroje s monstrózními zbraněmi pokračují v boji, poháněné vlastní myšlenkou. Abyste mohli začít navrhovat modely svých vlastních vozů a vybavovat je, musíte si stáhnout Crossout:

  • Brnění
  • Zbraň
  • Sledováno
  • Kola
  • Antigravitační plošina

Každý detail, který musíte navrhnout sami, ať už je to raketomet, kulomet nebo motorová pila a vrtačka. Připojte svou fantazii a vymyslete jedinečné vybavení, abyste se stali silnějšími než váš protivník. Nyní jste vůdcem ocelových samohybných vojáků, kteří neznají strach, pohybují se k nepříteli, obklopují ho a ničí.

Postarejte se o souboj zblízka a detaily na dálku. Těsnému kontaktu se nelze vyhnout a pokud je pancíř vybaven náhradními „překvapeními“, bude pro vás snazší nápor ustát a odrazit. To vám také umožní bolestněji „píchnout“ nepřítele a ukousnout mu z auta užitečné zařízení, čímž ho připravíte o jeho výhodu a ochranu. Pro různé úkoly budete potřebovat lehčí a těžší auta. Někteří budou provádět rychlé manévry a průzkum, zatímco jsou vychovány impozantnější síly.

Interakce s hráči

Vylepšené a jedinečné návrhy mohou být nabídnuty ostatním hráčům v aukci. Jedná se o oboustranně výhodný obchod, kde každý prodává své válečné výtvory. Buďte kreativní a odvážní, abyste dosáhli poptávky po vašem produktu. Předměty lze také sbírat na hřišti po bitvě. Vybavení, které jste zničili, zanechává spoustu užitečných, cenných věcí, a aby nezmizelo a nedostalo se k dalším, kteří chtějí profitovat, raději si je vyzvedněte.

Připojte se ke Crossoutu na PC a začněte bitvu s impozantními obrněnými vozidly. Jeden výstřel může zničit nepřátelskou zbraň nebo poškodit obranu, což sníží její bojové vlastnosti. Zpočátku nebude úroveň výkonu zvýšena na maximum, ale získáváním zkušeností a získáváním bodů budete moci pumpovat, vylepšovat své samohybné zbraně. Máte šanci stát se silným soupeřem:

  • Navrhování inovativních strojů
  • Účastí a zocelením v bitvách
  • Sbírání nebezpečných zbraní Sbírka
  • Prodej vzácných artefaktů za vysokou cenu

Toto je zcela nový přístup k vytváření herního světa. I krajiny s chátrajícími budovami vypadají atraktivně. Přijít s ostudnými stroji, uspořádat skutečné představení smrtícího baletu, sekat je, obratně překonávat blokády kamenů, labyrinty zbytků zdí, otevřená pole, kyselé bažiny. Samotný souboj vypadá také efektně – broušení kovu, jiskry jako vějíř, hroudy zeminy zpod kol. Již první minuty pobytu v herním prostoru jsou nabité vzrušením a touhou začít co nejdříve jednat. Tomu napomáhá originální děj, oblíbený žánr, skvělá grafika, neobvyklý přístup k vývoji událostí a zajímavé speciální efekty.

Jak stáhnout Crossout na PC?

Dnes je hra Crossout dostupná na většině herních platforem - počítač, XBox, Android / iOs a včetně Steamu. Chcete-li nainstalovat hru na váš počítač, musíte si stáhnout a nainstalovat Gaijin Launcher, ten udělá zbytek za vás, hru si stáhne a nainstaluje automaticky. Musíte jen počkat. Hra zabere až 10 GB volného místa na vašem pevném disku a pokud není rychlost internetu vysoká, budete si muset chvíli počkat.

Doporučené systémové požadavky: Windows 7 nebo vyšší; Procesor Intel Core i5, 8GB RAM; grafická karta Nvidia Geforce 960 nebo vyšší; 10 GB místa na pevném disku; Připojení k internetu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more