Záložky

CrossFire on-line (Cross Fair)

Alternativní názvy: Cross Fair, krossfaer, krossfair, krosfayr, Cross Fire, Crossfire, Cross Fire, krosfaer, crossover oheň, oheň kříž, kříž veletrh

Online hra kříž Fire [_4_ ] jedním z nejoblíbenějších hraček následovníků Counter-Strike. CrossFire online  multiplayer střílečka s výbornou hratelností. Registrace CrossFire осуществляется standardní schéma. Zadejte platnou adresu pro zahájení elektronického boxu. Pro držitele krabice na poštu. ru zkontrolovat ve hře kříž Fire [ _2_] v přírodě a nepotřebují - hra bude myslet, že jste jako uživatel tuto e-mailovou službu. Člověk si musí souhlasit s použitím tohoto e-mailu a zadejte heslo k němu. Pro ostatní, kteří chtějí hrát kříž Fire on-line kontrolu [_2_ ] dále rozšiřuje na všechny obvyklé vzoru: zadejte uživatelské jméno a heslo, získejte aktivaci.

Jako klasický týmový střelec, hra kříž Fire on-line poskytuje hráčům možnost - aby se připojily k týmu v pozitivním funkci, nebo se připojit agresory. Tým "dobří» Globální rizika - tato skupina speciální účel, která sbírá vysloužilé válečníky bojovat o mírové existence běžných občanů. Ideologická rodič - Alex Lloyd (speciální RAF), současný lídr - americký podnikatel Michael Norman, zbožně ctí Lloyd základní principy boje proti terorismu a udržet mír světového společenství. Tým speciálních agentů Black List (většinou ze zemí Blízkého východu), zkus tohle se odradit. Kdo je zakladatelem a na jejíž účet je financuje skupina - není známo. Oni plní úkoly různých skupin a teroristických organizací. To je podstata hry konfrontace.

S ohledem na metody a způsoby boje. I když Cross Fire hrát se rozhodnete poprvé, bude poměrně snadné se orientovat, arzenál pro boj je: granáty, pistole, kulomety, pušky a bajonetovým "občerstvení".

Zahrajte si hru on-line kříž Fire je zajímavé, protože že jako vyrovnání vaše postava ve vašem obchodě si můžete koupit další zařízení a prvků bojové techniky, které vývojáři slibují pravidelně aktualizovat. Akumulace zkušeností je také důležité, protože díky němu došlo k pokroku, na kariérním žebříčku. Navíc, když změníte pořadí (samozřejmě nahoru), postava získává nové dovednosti a příležitosti. Například tím, že důstojník nebo seržantovi, že může střílet zbraň, nebyl dříve k dispozici.

Z toho, co jiného by měl vědět ty, kteří se hrát Klasické Fire [ _3_] snad zmínit čtyři herní režimy:

  1. Team Death Match - klasika žánru, zde všechna opatření zaměřená na odstranění nepřítele;
  2. Elimination - což znamená, že herní problémy, které režim je příliš neliší od prvního, dobře, kromě toho, že některé momenty,
  3. Hledat a Destroy - zde jsou stateční muži z Global rizik [_3_ ] pověřena posláním zachránit objekt;
  4. Duch Mode - originální herní mód, protože z toho hrát hru kříž Fire on-line bude zajímavější než ostatní týmových střelců. Zde jsou protivníci od Černého seznamu je uveden určitý handicap - se stal neviditelným. Je pravda, že může být použit jako zbraň pouze nože. Jejich cílem je, samozřejmě, destruktivní - Global Risk ránu chráněný objekt. Uznávají teroristé bude tím, že slyší zvuk kroků na tobish.

Cross Fire on-line hra sympatický milenci "střelci" v duchu CS . Uložit světovou veřejnost z organizované skupiny teroristů - to je úkol pro současné geympleera! Neodkládejte vzrušující honičky a smrtící souboje pak registrovat. Herní Krosfayr čeká na vás!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more