Záložky

COSMICS: Galactic War

Alternativní názvy: KosMiks, galaktická válka, Cosmics

Herní Recenze Cosmics: Galactic Wars

Cosmics: Galactic Wars on-line - je to zdarma multiplayer role-playing hra, ve které budete přesměrováni do vesmíru.

Online hra Cosmics: Galactic Wars dělá následující minimální systémové požadavky pro počítače hráče

- Vysokorychlostní připojení k internetu,

- Procesor: Pentium IV-2000

- 512 Mb RAM

- Video: 64 MB

- Minimálně 700 MB volného místa na pevném disku

- Minimální rozlišení obrazovky: 1024x768

- Flash Player 10. 0

- No proxy server a firewall

- Otevřená portu 5432 za adresa cosmics. ru

Připojte se do hry Cosmics: Galactic Wars se skládá ze dvou kroků:

- Autentizace a vaše e-maily,

- Poskytování osobních údajů (přihlášení - požadované uživatelské jméno, heslo, pohlaví).

Cosmics: Galactic Wars on-line registrace pokračuje stahování na klienta - speciální program, který optimalizuje internetový provoz, snižuje chyby v mapování hry. Klient je k dispozici v několika verzích - Light (malá velikost) a kompletní.

Cosmics: Galactic Wars online hra na začátku jste odložen planetu, na které žijí, jeden ze dvou závodů: humarty a Aller. Tyto závody jsou vzdálení potomci lidí a soutěžit o planetu vhodnou k obývání. Vaším úkolem je pomoci vaší závod vyhrát.

Když hrajete hru Cosmics: Galactic Wars on-line, pak budete jistě rádi animované boje. Během boje si vyberete ránu zasadit na nepřítele. Chcete-li provést bojový ovlivňují postavy

- Ochrana

- Agility,

- Intuition

- Síla

- Životní úroveň,

- Energy.

Chcete-li zvýšit výkon, v době, kdy o tom, jak budete hrát hry on-line Cosmics: Galactic Wars je možné díky růstu na úrovni znaku (hladina stoupá v závislosti na zkušenostech získaných během bitev), jakož i prostřednictvím nákupu různé předměty munice. Jen vaše postava bude moci uplatnit před bojem různých stimulantů, které zvyšují jeho šance na výhru.

Chlapec, pokud budete hrát v Cosmics: Galactic Wars může dojít i mezi skutečnými hráči, a mezi vámi a počítačem. Chcete-li aktivovat druhý budete muset obrátit na lov a bude se odrazí na vaší mapě všechny v okolí monstra.

Velmi často budete bojovat s opačným závodu v různých oblastech - od neutrální, konflikt v území, které mají svá vlastní pravidla angažovanosti.

Hra Cosmics: Galactic War on-line ve městech má několik významných budov, které jsou herní funkce

- Nemocnice (ve kterém budete vzkřísit)

- Store (kupovat různé věci, dostupnost, která se liší v závislosti na vaší úrovni)

- Aukce (můžete ho prodat přes věcí)

- Bank (směnárna),

- Communication Centre (v něm můžete poslat zprávu nebo odeslání jiného hráče)

- Prison (obsahuje pravidla hry porušují).

Aby to bylo ještě zajímavější v Cosmics: Galactic Wars hrát ve hře, existuje mnoho počítačových znaky, které vám dá řadu úkolů - geniální práce, při které je nutné a posrazhatsya a rozbít hlavu o hádankách. Při provádění každého úkolu budete spoléhat unikátní trofeje.

Také ve hře se vaše postava může mít jakoukoliv profesi: biolog, geolog, lovec, psy-generic, inženýr, biochemik, vrah, zdravotník. Profese můžete získat od třetí úrovně postavy. Profese vám přinese peníze a možnost prodávat věci na jejich výrobu.

Registrace Cosmics: Galactic Wars se ponoříte do světa vesmírných bitev mezi oběma závody, a snad až na vás bude záviset na vaší vítězství lidu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more